bugün

bankamatik kartı gelmediği için gişeden 10 tl masrafla öğrenci kredisi işlemi yapan banka devletin bankası mıdır?
devlet kendi genç neslini sikmekte midir?

bu iki sorunun cevabını istiyorum.
yüzme bilmiyorum.
derste hocanın arkasından el hareketi çekyorduk.
matematik derslerinde çekirdek çitlerdik.
servisten en son inmekten korkuyorum ve bu yüzden servis durur durmaz kendimi dışarı atarım.
yükseklik korkum var.
susuyorum sürekli sözlük. rahatsız oluyorum ama susuyorum, alttan alıyorum sürekli. bir gün çok kötü bir patlamayla kusucam içimdeki bütün sessiz kalışları. o zaman her şey çok kötü olacak diye korkuyorum.
Bugün 12.40 civarları 27 nolu otobüste yan koltukta oturan kız önce eline kopya yazdı sonra kağıda yazdığı kopyayı badisinin içine koydu. Tabi bunları yaparken ineceği durağı kaçırdı. Alel acele ayağa kalktı ve düğmeye bastı. Şöför durağı geçtiği için az ilerde durdu. (Haklı olarak) kızda neden durmadın. Otobüs değilmi bu her durakta durmak zorunda dedi sesini yükselterek. Îndiğindede gerizekalıı diye bağırdı. Şöför bunu duyunca bi sinirle aşağı indi. Arkadan çocuğun biri abi sakin dedi. (çünkü adam dövcekmiş gibi indi aşağıya ) ama sadece Sensin o gerizekalı , maymuunn diye bağırdı. biz ise gülmemek için kendimizi zor tuttuk. Seviyorum seni saü.
Sonunda kendime itiraf edemediğimi itiraf ettim.
ihtiyaç duyduğumu düşündüğüm kadar param olmadığı için sapım.
Bildiğin fakirim lan ben.

tabi bu fakirlik neye göre kime göre diye tartışılır.
Senin hayal ettiğin paraya sahipken kendimi fakir zannedebilirim.

(#18554700)
aşk acısı çektiğimi sanıyordum, aşk acısı çekmek için çabalamadım bir çok saçmalık yaptım değilmiş yapamıyorum bünyem el vermiyor dirençliyim buna dna m da yok..
hayat bazen haşlanmış yumurta kokusuna benzer...
bu kadar zaman sonra tut birinden hoşlan anasını satayım onunda sevgilisi var. bu bendeki de şans mı?
bir arkadaşım anlattı üzülmüyormuş artık yaşlanmış heralde.
uluslararası lojistik şirketinde pazarlama departmanında çalışıyorum. bugün bir randevuya gittik büyük bir firmaya. yüklerinize talibiz biz taşıyalım hesabı... adamların sekreteri erkek. telefondaki telesekreter erkek. bi yere aktarırken ilahi çalıyor. randevu alırken anladık durumu tabi.

bayan götürmedik 2 erkek gittik görüşmeye. açıkçası ben çok tecrübeli değilim müşteri görüşmeleri konusunda daha 20 görüşmeye anca gitmişimdir. haliyle bazı durumlarda yalan söylemk zorunda kalıyoruz. ben alkol kullanan arasıra da sigara içen birisiyim baştan söyleyeyim... görüşmede öyle bir pot kırdım ki...adam bile güldü. diyalog şöyleydi.

müşteri: hedele hodele vele
ben: behele lele hedele
m: genç adamlarsınız siz. inancınız da sağlamdır.
b: çok şükür x bey.
m: alkol kullanıyor musunuz?
b: yalan söylemeyeceğim size. üniversitenin başlarında kullanıyordum.
m: şimdi?
b: kullanmıyorum bıraktım.
m: sigara?
b: tek tük işte biranın yanında falan.

amk böyle pot kırılır mı aga ya. iyi kovmadılar bizi.
https://pbs.twimg.com/med...BCdkkiUCIAAfGXu.jpg:large

yer izmir.
günde onlarca defa sözlüğü açıyorum(bu aralar işsizim,bu yüzden sürekli internetteyim) fakat yazacak bir başlık bulamıyorum tekrardan kapatıyorum.bu sözlüğün bir an önce kapanması beni mutlu edecektir.
Çok sevdiğim biri gitti. Gitsin gidecektir ama selamı ile güldüren vedasızlığı ile ağlattı. Elveda da da da da.
Elveda dragoncry.
sabahatı seviyom kanki.
bosa harcadigim zamanin haddi hesabi yok sozluk.
kendi nickimi dusununen adamin diye girecek kadar kafam güzel, unutmak için bir o kadar yaklaşmışım. duyuyor muyum duyamıyor muyum bilmiyorum... o gıymatlı ismayile kendisi gitsin... benim istediğim bana gerek bana...
2500 liralık borcumu iki ayda kapattım öğrenci halimle. kapatana kadar neler gördüm neler geçirdiler. yanlış anlaşılma olmasın. her daim imama saklıyorum ben.
itirafları okudukça itirafçılara sarılasım geliyor. seviyorum lan bu sözlüğü.
sikicem ya şu an başımın etini yiyen bi insan var birşey de diyemiyorum üzülmesin diye.
belki aynı şeyler ama bilmiyorum sözlük. onu çok seviyorum, onu başkasıyla görmeye dayanamıyorum. onda ne bulduğunu da bilmiyorum...
harap ettin gönlümü be.
geçemeyeceğimden değil, sırf onunla aynı olsun diye dönem derslerimi almayıp üstten ders alıyorum. sanırım abarttım.
sürekli tuvaletimi tutuyorum.
galiba bir sırp kardeşim olmuş sözlük, emin değilim.
Kardeşlerimle pek konuşamiyorum onlara katmak istediğim bir çok şey varken hiçbir şey diyemiyorum.duygularım karmakarışık oluyor yetiştiğim çevre icabı yakın davranamiyorum sarılamiyorum onlara.biz böyle gördük derler ya biz de böyle yetiştik kimse sarılmadi bize büyüdükten sonra,gelip yanağımiza öpücük kondurulmadi. bazen küçük kız kardeşim gelir sarilip öper o kadar yadırgarim ki onu itesim gelir. neden öyle oluyor anlam vermek zor. böyle de seviyoruz birbirimizi ama sanki öbür türlü daha başka bir bağ kuruyorsun kardeşinle. onlara daha çok şey katabiliyorsun.
Sanırım kaynanam oğlunu kocası sanıyor. Kocasıyla konuşması gereken şeyleri oğluyla konuşuyor, kocasıyla gitmesi gereken yerlere oğluyla gitmek istiyor, en mahrem konuları onunla konuşuyor. Sürekli ilgi ve iltifat bekliyor. Hastalıklı ruh. Ona ne senin regl günlerinden ve kocanla ne zaman yattığından.

Bu arada sevgili kaynanacım hergün gelmenden de çok sıkıldım. Benim de bir hayatım var dimi. Belki yalnız kalmak istiyorum, belki misafirim var, belki dışarı çıkıcam.
güncel Önemli Başlıklar