bugün

itiraf ediyorum sözlükte her gün saatlerce seni arıyorum.
bi ipucu yakalarsam yazarın her şeyini inceliyorum.tuttuğu takım,bölümü yada sevdiği sanatçılar...
bazen öyle umutlanıyorum ki.
geçenlerde tamam bu sefer çok yaklaştım dedim.adamın her entrysini takip ediyorum.bi kaç gün sonra onunda sen olmadığını anladım.
üzüldüm haliyle.
bi gün seni bulsam mutlu olur muyum onu da bilmiyorum.
hiç bişey bilmiyorum sözlük.
her şey havada asılı kaldı milyonlarca soru işaretiyle.
Şimdi siz birine delice aşıksınız onsuz yapamam, yaşayamam ölürüm felan modlarındasınız ya, belkide bundan 5-6 ay sonra ne bileyim 1 sene sonra o kişi aklınızın ucuna bile gelmeyecek, muhtemelen daha çok sevdiğiniz başkasıyla beraber olacaksınız. hayat garip dimi sağdan sola 5 harfli 2 hece. tuhaf...
badak olduğumu öğrendim bugün. Sikik bir durumdur kendileri
platonik olarak birine aşık olmak kadar iğrenç bir şey daha yok. bu yüzden kendimden sonsuza kadar özür dilesem az.

bana yaşattığım bu saçmalıklar için kendimden özür diliyorum. keşke şu an, şu dakika her şeyi unutabilsem.
gece boş boş takılmanın verdiği haz ve huzuru özlemişim. lanet olsun iş hayatı.
Su anda hoşlandığım ve bunu bilip muhtemel bi ilişkiye başlamak için yaklaşık 1 aydır beni tanımaya çalışan kızla, 5 ay önce ayrıldığı sevgilisini neden unutamadığını, neden ayrıldıklarını konusuyoruz. içim acıyor, dinliyorum, yorum yapıyorum. ama konuşmanın sonunda her şeyi bitireceğimi biliyorum. bi de doğum günüymüş bugün çocuğun, onu da öğrendik. kutlu olsun, benim de muhtemel güzel bi ilişkim bitmiş oldu. hayırlısı olsun.
beklemekten nefret ediyorum. otobüs olur, bi dahaki yaz olur, sevgilinin askerden dönmesi olur, bütün bunları beklemekten nefret ediyorum. ama mecburum, beklemekten başka çarem yok. ha bu arada alâkası yok ama ben Ferdi Tayfur dinlemeyi çok seviyorum ya. vallahi.
Sozluk itiraf ediyorum sende en cok itiraflar bolumunu seviyorum.
her ne kadar dalga geçsem de her sene sıkılmadan doktorları izliyorum, üstelik neredeyse tamamını hatırladığım halde.
bu başlığa gelip 10 dakika düşünüyorum.
çevremdekiler hep "neden twitter hesabın yok?" diyor;
içime sığmayan şeyi 140 karaktere nasıl sığdırayım..
Suan arkadasımı o kadar cok kıskanıyorum kı. Ben bu saatte yatakta yatarken napıyosun dedıgımde eve gıdıyorum dedı. Benım aılemde onunkı gıbı rahat olsaydı nolurdu yanı neden en son eve gırıs saatım 11 bucuk neden nedeen nedenn.
(#14854304) entryime istinaden benzer bir olay yasadim dun. Lakin daha kisa..

bakirkoy istanbul caddesinde isparka aracimi parkettim. Aractan yanima alacaklari falan ayarlarken 18-19 yasinda bi cocuk geldi.

Abi bir sey sorabilir miyim?

Bak bak orospu cocuguna bak, ne kadar da masum, ne kadar da kibar !!! Konusmasiyla sanirsin ingiliz beyfendisi ama tipi gorme..

Actim cami biraz.

Ne var lan? Dedim.

Baktim otomatige bagliyor, cumleler pesi sira geliyorken;

Siktirgit lan dedim.

Dinlemeden bastim kufuru iyi niyet suistimalcisi orospu cocuguna.

itiraf ediyorum ben boyle rahatlama, hafifleme yasamamistim. Meger ne guzel bir seymis lan boylelerine iyilik yapmamak, yardim etmemek. Boylelerine hakaret edip kufretmek ne kadar da zevkliymis.

En azindan keriz yerine koyulmuyorum.

Gunden gune gaddarlasiyorum. Duyun orospu cocugu dilenciler, bundan sonra benden size koca bir laz yarragi var artik. Bir de bunun bonusu olarak asagilayici bir tavirla siktirgitkelimesi!!!!
uyuyamadığım zamanlar uyumak için ağrı kesici hap içiyorum nedenini bilmiyorum ama zararı büyük doğru.
yazarlığını yaptığım bir kaç blog ve sözlüklerde hep tesadüfi olarak başladım, aklımın kenarından bile geçmiyordu.
facebooktan tanımadığım bir kızı ekledim. kimseyi eklemeyeli epey bi zaman olmuş öyle ki ekleme butonuna basarken heyecanlandım. unutmadan şunu da belirteyim bir kızdan hoşlanıyordum ve o da benden hoşlancak diye beklemekteydim. sıkıldım be sözlük. birine bel bağlamaktan, başka limanlara yelken açmamaktan yalnızlıktan sıkıldım artık. birisi olmalı hayatımda buna değecek kadir kıymet bilecek birisi..
Gecen hafta bi kiza hissettigim duygulari ( ama gorsen mecnun gibiydim aga ) ondan reddi yiyince, yeni tanistigim bi kiza karsi da hissetmeye basladim. Ne simdi bu sozluk? Ayran gonulluluk mu?
bu başlığa gerçekten kafası karışık insanlar dert yanıyor, bunu anladım. aha bu da itiraf olsun.
çay bardağında rakı içmeyi özledim.

bir kadının bedenini özledim.. ona dokunup, sadece koklamayı.. bir kokainman gibi..

yabancı bir şehrin sokaklarında kaybolmayı özledim.

ağız dolusu küfretmeyi.

sonbaharda kıyıya sıfır bir bankta oturup denize ve rüzgara karşı sigara içmeyi özledim.

kalbimin yerini hissetmeyi özledim.

bir sahafta saatlerce vakit geçirip, okuyacak tek kitap bulamayıp tam çıkacakken yıllardır aradığım kitabı bulmayı özledim.

istediğim an yanlız kalabildiğim anları özledim.

televizyonda geceyarısı sağlam bir korku filmine rastlamayı özledim.

kendimi unutacak kadar bir ana, bir kadına ya da bir manzaraya takılıp kalmayı..

gece yolculuklarını.

sabaha karşı gidilen çorbacıları.

sorumsuz bir öğrenci olmayı.

bir şarkının gelip yarama çarpmasını.

olmadık bir yerde , tanımadığım bir kadının hınzır bakışlarını üzerimde yakalamyı özledim.

bahçe düzeni ödülü alacak güzellikteki bir mezarlıkta bankta oturmayı özledim.

piyer loti' de çay içmeyi, galata' da nargileyi, büyük londra oteli' nde sevişmeyi, kadıköy vapurunda kitap okumayı, eminönü' nde kalabalığa karışmayı, ankara' da üşümeyi, zile' de kaleye çıkmayı, giresun' da limanda oturmayı, izmir' de güzelyalı' yı..

erzurum' da tesbih beğenmeyi, devrek' te yağmuru, çorum' da saat kulesini, konya' da sıcağı, araf' ta beklemeyi..

bir dostun suskun dinleyişinde derdimi söylemeyi, bir düşmanın onurlu kavgasında safımı tutmayı, bir ibadette huzuru, bir yolda dönemeçleri, bir duada gözyaşımı, bir bardak su da şükrü, bir kadeh içkide unutmayı..

bir kadının bedeninde eriyip kaybolmayı..
itiraf ediyorum lisede çay bardağına işeyip çay makinasına döküyorduk...pişmanmıyım hayır
Gündüzleri emrindeyim allahım ama geceler benim olsun.
ne tür müzikten hoşlanırsın sorusuna pat diye net cevap veren insanları çok kıskanıyorum.
sevgilime uyuduğumu söyleyip gelip sözlükte sabahlıyorum yazar olduğumdan beri, ki bu da yaklaşık üç güne falan tekabül ediyor. yarın buluştuğumuzda gözlerimdeki pörtleme ve kan çanağına dönme durumunu sorar diye çok korkuyorum.
--
ayrıca itiraf etmeliyim ki kilo vermek için ne kadar ben sağlıklı besleniyorum da desem resmen aç kalıyorum, kansızlık ve düşük tansiyon belirtileri başladı şu genç yaşımda. en kısa zamanda kendime gelmem lazım.
--
çok mu dolmuşum nedir, susamadım gitti. temizlik yapasım olmadığında toz alırken bibloları kaldırıp altlarını silmiyorum, oysaki çok da titizimdir ama bazen içinden gelmiyor insanın. ve abim bunu hiç bir zaman bilemeyecek ama temizlik yaparken onun odasını es geçiyorum. yıllardır pislik içinde yaşıyor, farkında da değil ya orası ayrı mesele.
----
ah aklıma gelmişken, itiraf etmeliyim ki hala kabus gördüğümde koridor ışığını açıp annemin yanına sıvışırım gece vakti.
gülüşünün tam ortasından öpmek istiyorum.
teknoloji hayatı hızlandırıyor.

eskiden bi kıza ulaşmak için aylarca peşinden koşar,yollarını gözlerdin.

şimdilerde ulaşmak görüşmek sevmek ayrılmak o kadar kolay ve hızlı ki, insan bu hıza ayak uyduramıyor.
tamam, şöyleyim böyleyim, biraz fırlama tipli, piç gibi bi adamım ama kabede ölmek istiyorum ya evet mekke de ölmek istiyorum ben.