bugün

bazen bütün insanları boyunlarına sarılıp öpecek kadar seviyorum, bazan da hiçbirinin yüzünü görmek istemiyorum. bu nefret falan değil… insanlardan nefret etmeyi düşünmedim bile… sadece bir yalnızlık ihtiyacı. öyle günlerim oluyor ki, etrafımda küçük bir hareket, en hafif bir ses bile istemiyorum. taşıp dökülecek kadar kendi kendimi doyurduğumu hissediyorum. kafamda hiçbir şeyle değişilmesi mümkün olmayan muazzam hayaller, bana her şeylerden daha kuvvetli görünen fikirler birbirini kovalıyor… fakat sonra birdenbire etrafımda bana yakın birini arıyorum. bütün bu beynimden geçen şeyleri teker teker uzun uzun anlatacak birini. o zaman ne kadar hazin bir hal aldığımı hayal edemezsiniz. kış günü sokağa atılmış üç günlük bir kedi yavrusu gibi kendimi zavallı hissediyorum. odamdaki duvarlar birdenbire büyüyüveriyor. pencerelerin dışındaki şehir ve hayat bir anda, insanı içinde boğacak kadar kudretli ve geniş oluyor… zannediyorum ki, hayali bile baş döndüren bir süratle hiç durmadan koşup giden bu hayat ve bir avuç toprağın bile doğru dürüst esrarına varamadığımız bu karmaşık dünya beni bir buğday tanesi, bir karınca gibi ezip geçiverecek… böyle acz içindeyken odamda her şey bana küçüklüğümü , çocukluğumu haykırıyor. sokağa fırlıyorum. bir tek çehre görsem de yanında yürüsem, hiç ses çıkarmadan yürüsem diyorum. halbuki ara sıra karşılaştığım ahbapları görmemezliğe geliyorum. hiçbiri bana bu anda yardıma çağrılacak kadar yakın görünmüyor.

bilmem beni anlıyor musunuz?
bi' şeyi itiraf etmeyi sevmem.
bugün entry rekorumu kırdım, 21 entry girdim. *
sözlükte yaşadığı bir olaydan musdarip yazarların serzenişleri nedeniyle açtığı başlıkların ikinci entrysine "amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar" diye bakınız veren yazarlar, acaba empati kurmasını bilmiyor mu diye düşündürüyorlar bazen.
an itibariyle mühendislik fakültesinde okuyan tüm erkeklerin kız yok kız yok diye haykışırışlarına rağmen yanlarında 9378395 kız bile olsa dimdik karşılarına baktıklarını fark ettim.
okulumda plaj elbiseleriyle gezen seksi ablalar var.
yeditepe üniversitesinde okuyan kızlara kıçlarındaki taytı çıkarmak için kumaş alıp pantolonlar yaptırma kararı aldım.hayır pişik olacaklar.
Çok kötüyüm psikolojik olarak pert oldum, ben onu çok sevmiştim çook seviyorum ulan ama ellerin oldu zor geliyor zor geliyor buralar bana dar geliyor diyor şarkı son şarkıyı çal kemancı gelmeyecek o yalancı diyor ali abi gelmiyor ulan gelmiyor unutmak çok zor çok. O güzellikten kalbimin derin yarasına kafamı kaldırıp bakamıyorum ne yapsam olmuyor ne etsem olmuyor. . .
koca göbekli, dar gömlekli ,üç numara saçlı, götünün ortasından hizali kotlu, alnı terli, baba parasıyla hava atmaktan götünden ter akıtan oğluşlardan valla tiksiniyorum. hayır terli götüne kim verir?
bu sözlükte melekler var...
sözlüğe ilk geldiğim zamanlar bir girim üzerine 6. nesil bir arkadaştan mesaj aldım. neyse kızla kısa bir konuşmam oldu. sonra yalnızlığına çevirdi konuyu, çok yumuşak ve tatlı yaklaşıyordu. zeki olduğu her halinden belliydi. konuşma ilerledi, facebookta birbirimizi eklemeye karar verdik. tam hayalimdeki erkek tipindesin ama yanlış anlama biz arkadaşız, farklı düşünmeni istemem dedi. tamam dedim, hoş kızdı aslında.her gün aralıksız konuşmaya başladık, artık zaman onsuz geçmiyordu. daha onu görmeden onu zihnimde çizebiliyordum. buluşma kararı aldık ve onu görür görmez çok daha güzel bir kız olduğunu anladım. ve seni seviyorum, evet sana aşık oldum. eğer bunu okuyorsan bilmelisin sen de benim hayalimdeki kızsın...
çok rahatmış gibi duruyorum. patlamaya hazırım oysa.
sevgilim yanımda osurmaya bayılıyor.
uzun zamandir surattan kisilik analizi yapan biriyle konusurken bu konuyla ilgilendiginden bahsetti, hadi yorum yap o zaman dedim. suratima bakarak bencil,intikamci, anac olmayan, dominant , kindar oldugumu ve zekama guvenmemem gerektigini soyledi. bileklerime bakinca ise cok cocugum olacagini soyledi.
1 ay sonra evli olacağım.
annem deniz yıldızı dizisini izlemeye başladığından beri hayalperest bir kadın oldu.
şu an en sevineceğim şey cüzdanın unutulmuş bi köşesinden çıkacak "kötü gün parası" olurdu herhalde. çok parasızım lahn!
deniz x mi düşse kurtarırsın y mi formatındaki bölücü ve aptalca başlıkları her gördüğümde sinir harbi geçirip o başlığa "ananın amına koyarım" yazmak istiyorum ama formata takılıyorum vazgeçiyorum.
az kaldı.
öyle bir boş vereceğim ki, ne olursa olsun umrum olmayacak.
çok az kaldı.
hala yüzümü ellerimle kapattığımda kimsenin beni görmediğini sanıyorum. bu ne devekuşu sendromudur arkadaş 25 yıldır geçmedi gitti.
sanki boşuna yaşıyomuş gibi bir his var içimde ne ders calısıyorum ne hayatıma mükemmel diyebiliyorum arkadaşlarımla sorun yaşıyorum sıkıldım artık.
ayak fetişistiyim.
çok mantıklı kararlar alıp 5 saniye içinde unutuyorum.
bugün bir doktorun odasına doktor operasyondayken gizlice girip onun için yazdığımız teşekkür niteliğindeki akrostiş şiiri masasına bırakıp kactık sözlük.
Bugün ayni anda, öksürüp hapsurdum. Bunu nasil basardigimi bilemiyorum.
cok moralim bozuk lan. bu vizeden eger en yuksek alan ben olamazsam dahada cok bozulcak. aslinda hic alisik degildim boyle en yuksek alan biri olmaya. lakin alisinca boyle biseye ordan dusmek cok koyuyo be!