bugün

Seneye 30 yaşına gireceğim ve acayip kafam bozuluyor. Çevreme bakıyorum, arkadaşlarımın hepsi evlendi, çoluk çocuğa karıştı. Ve ben hala yalnızım... Hiç bir ilişkim de yolunda gitmiyor. Ya kısmetim bağlı, ya da bende bir sorun var.

Karşıma ya evli, ya nişanlı, ya sevgilisi olan insanlr çıkıyor, ve hepsi benden 2. kadın olmamı istiyor.
Oysa ben birinin kalbinde tek olmak istiyorum.
Ama başaramıyorum.
Sanırım bu gidişle, karısı ölmüş, ya da eşinden boşanmış çocuklu bir adamla evleneceğim.
Kesin bene bir sorun var...
Üzülüyorum lan kendime!
kimseyi umursamıyorum O'ndan başka...Hiçkimseyi ve hiçbirşeyi...
eve gelen misafirlerimin kapısı kapalı odaya girme arzularına sinir oluyorum sözlük. neyi merak ediyolarsa.
çatı katım benim, kimse girmesin istiyorum. * *
sevgilim, biliyorum elbet sıkılıp bakalım benimki ne yazmış diye burayı okuyacaksın. işte o zaman için bi sürpriz olsun bu sana. seviyorum seni...*
(bkz: sözlüğü kişisel amaçlar için kullanmak)
bu dünyada hiçkimse ben izin vermediğim sürece beni üzemez. kahretsin ki her defasında izin veriyorum!..
arkadaşlarımdan biri dün nişanlanmış. gözümüze soktu yüzüğünün taşını. hani kibar bir şey olsaydı da olurdu. abartmış sanki. kıskandım demeyeceğim. demeyeceğim işte.
facebook'a da nişan fotoğraflarını koymuş. ona bakıyorum şu an. içim şişti vallahi.
ama o kız yani... karnım da şişerse şaşırmam.
yaza da davetiye gelir. kesin o da allı pullu bir şey olur.
o değil de, bu aralar nişanlanan ciddi ilişki yapanların sayısı mı arttı ne!?
hastane kokusu diye tabir edilen koku, serumlardan yayılan b vitaminin kokusuymuş.

bu yaşıma geldim daha yeni öğreniyorum.

aylar aylar sonra gelen edit: meğerse formakrezol kokusuymuş o, yanlış bilgiymiş.
bu kadar güçlü duramam her zaman...duramam...şimdi olduğu gibi..
Beni bırakırsan yaşamam..yaşaamam gerçekten..yaşayaamam..
güçlü olmak istemiyorum
bunu bil
yaşayamam gerçekten
sensiz yaşaamam
bir başlığa böyle heveslenerek entry giriyorum. sonra tam göndere basacakken lan ziktimin sfrskz'i yeni bir şey mi yazdın da utanmadan burayada koyuyorsun deyip başka başlıklarda şansımı denemek üzere ayrılıyorum. yazdıklarıma yazık lan. nadamım ya.
öyle bir itiraf edesim var ama edicek bir itirafım yok.

hadi tamam ediyorum lan 3 yaşında kutusu beyaz diye süt sanıp çamaşır suyu içmiştim. banyoda süt ne ararsa. *
reklamlarda çıkan;

makineniz uzun yaşar calgonlaaaaa

uzun bir süre maki ve siz uzun yaşar calgonlaaaa şeklinde anlamıştım.
küçüktüm lan, valla bak.
sürekli bir tahrip isteği var bende, sebebi bilinmez. sürekli bir öfke! her şeyi yakayım, yıkayım, yok edeyim istiyorum!
havalardan mıdır bilmem, inanılmaz derecede aşık olasım var.
şu anda otobüsle izmire seyahat etmekteyim. Öyle sıkıştım ki susurluğa kadar nasıl dayanırım bilemiyorum sözlük.
öyle saçma başlıklar açıyorum ki an itibari ile sonra açtığım başlıkları kendim tekrar okuyunca ne kadar eğlendiğimi anlıyorum. sıkılmak böyle bir şey.
kızların çantalarını karıştırma merakı var bende. yeni biri tanıdıysam eğer hemen çantasını karıştırmak için izin isterim.
yine işsizim lan.
şimdi kalkıp kendime pastırmalı yumurta yapacağım.
kızıl saçlı kadınlara olan düşkünlüğüme bir son veremiyorum sözlük..başıma ne zaman bir bela açılacak bilmiyorum ama sürekli kızıl saçlı kadınlarla birlikte olmak ruhumu okşuyor adeta..
malum yaza giriyoruz. yazla birlikte gelen babet ve parmakları gösteren topuklu ayakkabıya giren ayaklara dayanamıyorum sözlük. insanlar üstlere bakar ben yoldaki zifte bakıyorum damarsız ve güzel bir ayak görebilmek için.. bakmıcam diyorum olmuyor. geçende bir kız arkadaşım kırmızı oje sürüp güzel topuklu ayakkabı giymiş. neden böyle birşey yaptın dediğimde keşke bana ''uff snane be slk .s.s'' diye telkinde bulunsaydı. daha da ağırı oldu. ''senin ayak fetişisti olduğunu biliyorum'' dedi. bu yükü kaldırırmıyım bilemem..
kalkıp börek yapacağım. evde ekmek yok, yufka var.
yarın okul var o sıcacık yatakta olmak varken uyuyamadım yattığım yerden loş ışıkta şiir yazdım düşündüm-buhranların içine girdim üzüntülerden çıktım...
aşk şimdi çok uzakta...
tam da geçen sene bugün işe yeni başlamıştım. ne hayaller kurarak... şimdi yeni bir iş arıyorum istifa etmek için.
canım kelimesinden nefret ediyorum. ama öyle böyle değil. ve bazen ben de kullanıyorum sinirlendiğimde.