bugün

ulu sözlük yazarlarının hayal ettikleri ama babayı aldıkları bölümlerdir. hukuk. çok istiyodum lan. ama sayısalcıydık. bizim zamanımızda şimdiki gibi değildi. full çeksen alandışı 320 geliyodu ki onla da anca sınıf öğretmenliklerinin ikinci öğretimleri geliyodu. neyse s.ke s.ke fizik öğretmenliğine geldik. 3 senedir sürünüyoruz.
mimarlık çok istedim be sözlük anne faktörü itü odtü dışında gidemezsin dedi. şimdi matematik öğretmenliği okumaya çalışıyoruz.
edit: eksi oylayan kişilik annem olduğundan şüpheleniyorum.
küçükken doktor olmak istedim ama baktım bende matematik zekası yok. vazgeçtim tabi.
ya ayıp olacak ama bende öğretmenlik istedim çok ama şimdi tıptayım. 3 senedir sürünüyorum.
felsefe.
sosyoloji. gerçi şuanki bölümümden de memnunum. o zaman sorun yok. ama istemiştim yani. bunu not edin.
psikoloji bölümünü çok istedim hala içimde uktedir evet.
radyo, televizyon ve sinema.
psikoloji istedim. gerçi çok şükür gittim. hatta okuyorum. ama diş hekimliği de içimde bi yerlerde ukte kalmadı değil.
süper mario'da şu amına kodumun prensesinin kurtarılmayı beklediği fakat bir türlü ulaşamadığım, gidemediğim bölüm.

tenkü maryo bat aur prenses enadır... amına kodumun oyunu ya !
Bilgisayar mühendisliği( üzerine bir başka üni artı mastır ) Ahhh peder bey ah zamanında geleceği görüp gönderseydin şimdi dolaylı yoldan bu hedefelere ulaşmaya çalıştık. *
kamu yönetimi.

-işletme mezunu olmak da kötü değil.