bugün

çiğköfte istiyorum isotu basmış olsunlar içine.
samimi olmak gerekirse bu kadar mutlu bir günün sonunda yanımda güzel bir hatunun olmasını isterdim.
japon 18'lik..+ rakı 70c'lik..+jakuzi.
Çikolata olsaydı iyiydi.
Biri de kahve yapsaydı olmayan çikolatanın yanına...
bi düşeş zar gelmesi. oyun bana meyilli.
kafa ağrılarımın bitmiş olmasıdır, şu kızgınlıklardan kurtulmaktır..
karnını doyurmak.
vize haftasının bir an önce gelip geçmesi.
(bkz: ölmek)
sıcacık ekmek arası bol soğanlı acılı köfte ne güzel giderdi yanında da kola.
huzur istiyorum sözlük, sadece huzur.
tavla oynamak böyle sonsuza kadar.
sözlükte gezmeyi bırakıp işimi bitirmek...

edit: tamam kardeşim kızmayın sözlükteyim.
lunaparka sınırsız jeton, arkadan kuyu kazmayan arkadaşlar, uzak dursun apaçiler, dürüm ama memleketten, iş üniversite bitmeden, gano en yükseğinden, kütüphane ama benim olsun, bisiklet, voleybol topu say say bitmez.
onun yaninda olmak, uyurken onu izlemek, yüzüne dokunmak, kokusunu icime cekmek.
ben kus istiyorum yaa, cok hem de. en sari yesilinden, buz mavisi beyazindan bi muhabbet kusu. bi tane muhabbet kusum olsa nolur ki? gecmis dogum gunu hediyeniz olsun hatta, bi tane aliverin la. *
30 ekime bir saatliğine dönmek istiyorum, beş dakika da olur gerçekten.
Şu hayatta ırkçılık kadar, insan ayırt etmek kadar kötü bir şey yok. O yüzden sadece güzel kızlar mesaj atsın.
bizi de nadasa bıraksalar, bi sene okula gidip bi sene gitmesek.
hadi tavla oynayalım.
Uyuşturucu kullanmayin, korunmasız ilişkiye girmeyin, vahşi olmayin. Bu işleri bana birakin.
oda arkadaşımın, şuan yerinde olmak.

adamların telefon kulaklarına yapıştı iki saattir, şişirmedik yerimi bırakmadılar. ulan bu adam kıskanır mı, bunalıma mı sokarız diye düşünmüyorlar. düşüncesiz kumrular. *
Mesela bi sevgilim olsa kalkar tombul poğaçalar yapardık onunla, sonra da ayaklarımızı birbirine dolayarak uyurduk.
YOK BOOLUM NE ŞaAPıCAM, üzüldüğüm falan yok.
Fener şampiyon olsun, Sonra puan silinsin, şampiyonluk ellerinden alınsın.
sözlükçüğüm tez konusu arıyorum ben, tiz elden tez konusu bulursan bana sevineceğim.

ne zor işmiş, kendimi sıkmaktan kurdeşen döktüm yeminlen.*