bugün

Gece 00:00 oldumu vukuu bulan yorgunluk hissi!

Çok yorgunum Sözlük!
Artık Yalnızlık beni Bırakmama kararı Aldı yorgunum Sözlük!
Hayat bana bıdı bıdı yorgunum Sözlük!

La hayırdır amk bu neyin yorgunluğu arkadaş taş mı taşıdınız sırtınızda evınızde ekmek bekleyen çocuğa ekmek çıkolata getirebilmek için yoksa yıllardır tecavüze uğrayıp da söyleyemediğiniz bir aile içi dramınız mı var ?

Neye yoruldunuz yahu bu kadar yıllardır bakmak zorunda olduğunuz bebeleriniz için tek başınıza kendinizi paralamak artık zor mu veriyor size anlamadım ki neye yoruldunuz ya?

Söyleyin anlatında Bi utansın şu yıllardır üvey babasından taciz gördüğü için sesini çıkaramayan 15 yaşındaki kız çocuğu !

Söyleyin de üç tane çocuğuna birden yetişen o arada 10 Yıldır da alkolik bir pezevengin şiddetine tahammül etmek zorunda kalan kadın Bi utansın yahu, desin ki ay benim ki de dert mi desin?

Anlatın ya bahar yorgunluğu tadındaki o sikimsonik ruh hâlinizi de biz de diyelim ki Ahmet abi yeter gari yıllardır oğlan üniversiteyi bitirecek diye kendini şu pazar köşelerinde paraladığın, saçlarına aklar düştü stresten bırak ya insanlar Uludağ sözlükte yorulmuşlar bak!!

Yorulmuş Muş....
Hayattan yalnızlıktan ...

Sonra diyorlar ki küfür ediyor yaaa gel de etme amk gece gece orda duygusallık kasıyım belki bir şey düşer diye 4 tane alt alta Yorulan adam entrysi girmişler yahu!
Insan utanır la neyine yoruldunuz adamlar 300 metre yerin Altın'dan Ekmeğini çıkarmak için Ölümle burun buruna Çalışıyor, Karısı çocuğu acaba akşam babam eve gelebilecek mi diye bir dakika başka birşey düşünemiyor bizim abiler ablalar yalnızlıktan. Yorulmuş da, insanların riyakarlığından yorulmuş da...

Artis yorulduysan kak sikti git yat amk ne ağlıyon gece gece?

edit: oo işte geldi konunun muhatapları...
Ablam oturun Bi soluklanın yorgunsunuzdur siz şimdi!!!
hiç bi şey yapmadım akşama kadar taş taşımış gibi yorgunum.
öncelikle bir başkasının hayatı üzerinden bir diğerini eleştirmemeyi öğren, her insanın farklı olabileceğini düşünmeyecek kadar aptalsın, kimisi depresyona girer eleştirilmekten, umursanmamaktan, ilgisizlikten sevgisizlikten yorulur hayattan, kimisi evine bakar sabah akşam demez çalışır ses etmez fakat sen gelir bu iki insanı kıyaslarsın kimse bir başkasının hayatından ders çıkarmak zorunda değildir, aptallığınla Sözlüğü daha fazla kirletme lütfen.
osbirdendir.*