bugün

az önce ne okudum lan ben?!
berberin erken boşalma sorunu varmış gibime geldi.
adam kaza kurşununa kurban gitmiş.
Bir kere otobüste başıma gelmişti Adam ben kaçtıkça arkama geliyordu.
Sesimi bile çıkaramadım utancımdan.
O gün bugün taksi harici taşıma aracı kullanmıyorum.
Yapmayın böyle şeyler, cantamda beş kiloluk parfüm şişesi taşıyorum.
müdür yardımcısı koridorda yürürken götümü ellemişti.

not: erkeğim.
Liseyi bitirdikten sonra istediğim puanı yapamadığım için mezun ogrenci olarak izmitte kültür dersanesine gidiyordum. Her sabah erkenden Gölcük'ten Halkevi durağına en az yarım saat sürüyordu sanırım. Normalde Gölcük-izmit halk otobüslerinin ortası normal genişlikte olur ama o gün bindiğim otobüs iki tarafında da ikili koltuk olduğu için dar olanlardandı. Bende her zamanki gibi bindim dolu otobüse gidiyorum. Yanımda da iki tane üniformalı bayan güvenlik görevlisi ayakta gidiyoruz. Şoför ileri gidin diye seslenince biraz ilerledim ve bu iki bayan güvenlik görevlisinin arkalarında ortada kaldım.

Olay burda başlıyor. Bi baktım bayan güvenlik görevlilerinin ikisinin de kalçalarına temas ediyorum. Tacizci sanılacağım korkusuyla hemen ileri gitmeye çalıştım(güvenlik görevlileriler bi de bi taraflarımdan kan aldırırlardı isteselerdi) ama yer yoktu. Biraz boşluk oldu diye rahatladım ama bi baktım yine temas var. Ben kendimi çektikçe bu iki güvenlik görevlisi kalçaları ile iki taraftan sıkıştırıyorlardı. Defalarca çekinmeme rağmen temas devam edince kasıtlı yaptıklarına karar verdim. Bir erkek olarak uğradığım bu taciz vakası karşısında şok oldum bir şey yapamadım güvenlik görevlisi ve kadın olmalarından dolayı herhalde. Söylesem laf etsem kimse inanmaz kadınlar da orta yaşlı kadınlar ne yapacağımı bilemedim.sanırım hayatımda yaşadığım en kötü olaylardan biri budur.
eril kişilik'im ve
orta 2 kızın biri otobuste onume gecip bi guzel surtundu
orta 2 kızın biri otobuste elini aletime atıp bi guzel kavradı
orta 3 sınıftan bir kız (ki gelse page senden hoslanıyorum dese dibim duserdi) aletimi bi guzel kavradı
orta 3 cumhuriyet trenine binmek icin sıra beklerken 50 60 yasındaki kokononun birisi onume gecip surtunmeye calıstı
lise hazırlık kızın birisi kalçamı avuçladı
lise hazırlık kızın biri dudagımdan opmeye çalıştı
lise 2 kızın biri goguslerimi sıktı
lise 3 voleybol kız takımı ve erkek takımı arasındaki antreman macında kızlar/erkekler ellenmedik yerimi bırakmadı
univ 1 ankarayda adamın biri geldi kalcasını arka tarafıma dayayıp kerkindi, kacmaya calıstım kacamadım
univ 2 gittigimiz parkta arkadaslarla dondurma yerken okuldan cıkan bir gruptan kızdan birisi "bordoluuuu hepsini sen mi yiyecen yavruuummm" diye sozlu tacizde bulundu: beraber yemeyi teklif ettim kactı
alla alla univ 3 ve 4te de birşeyler olmuş olması lazım gibime geliyor ama hatırlamıyorum...
hatırladım:
univ 4 ibnemsi bir hoca asansorde kalcamı elledı, adama s*kerim seni bak dedim "ne zaman istersen" dedi...

hamiş: sıra arkadaşımın nasıl öpüşüleceğini anlatarak öğretme girişimi sayılıyor mu?
Türkiye deyken dolmuşta lezbiyen kız taciz etti kız bildiğin sıkışıklıkta elledi , öyle böyle değil bir çevirdim,kafamı 17 yaşlarında bir kız öyle bir sırıttı ki yüzüme ne olduğumu şaşırmıştım. O gün bu gündür lezbiyenlerden korkarım.
Soyunma odasinda uzerimi degisiyorum sadece boxerla kaldım. neyse bizim adnan geldi oda yan tarafta soyunuyor felan ulan uzerimde sadece donla msja yanit verirken elini ön tarafa atmasınmi...