bugün

talihsiz bir beyanat.

değerli kardeşlerim, efendiler! ben ne zaman öfkeye boğulsam içimden 10'a kadar sayar ve bir köşede kimseye belli etmeden ağlarım. neden mi? isterim ki kendi canımı yakayım, öfkeme yenilip karşımdakini kırmayayım.

işte böyle bir sahne daha yaşadım geçtiğimiz günlerde. işle ilgili bir problemden ötürü değil, hanımımla ya da kaynanamla giriştiğim bir münakaşadan ötürü değil, yaşımın 56 olmasından mütevellit girdiğim antropozdan hiç hiç değil. tamamen sözlük ile alakalı...

bakın tekrar söylüyorum, başlıkta geçen ve bire bir tanık olduğum bu ifade, en hafif deyimiyle talihsizlik olarak addedilmelidir. aslında dilimin ucuna kadar neler geliyor neler lakin ben öyle bir insan değilim.

nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'te nic' güzel insanlarla tanıştım. bağzısı çok zeki, bağzısı çok karakterli, bağzısı çok yakışıklı, bağzısı daşş mı daşşş idi. lakin arada çürük yumurtalar da çıkmıyor değil.

yine yeni tanış olduğum bir beyle eğlenceli bir sohbetin tam da göbeğindeydim. o ana kadar halet-i ruhiyem şu minvaldeydi:

"allaaam. ne de güzel bir platform çok da güzel bir platform. iyi ki yeğenim furkan'I dinleyerek buraya kaydımı gerçekleştirdim. gerçi furkan'In nasıl bir insan olduğunu, gerçek yüzünü anladım açtığı başlıklardan ama yine de allah ondan razı olsun. ne kaaa güzel arkadaşlarım var. üstelik şu kısa sürede bir dünya bilgiye eriştim."

ancak her heves gibi bu da kursağımda kaldı. birbirimize seri şekilde mesaj geçtiğimiz muhatabım şöyle maksadını aşan ifadelerde bulundu:

muhatabım: ya erkan ağabeyciğim, onu bunu bırak da sen kaç tane hatun tokmakladın burada? hadi söyle de kıyaslayalım.

erkan ağabeyciğiniz: nasıl yani değerli kardeşim?

m: tokmak işte erkan ağabeyciğim. hani kimleri kütlettin? analdı, oraldı, pablikti neler yaptın?

e.a.: değerli kardeşim senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu?

m: erkan ağabeyciğim, ben neler yaptım neler! geçen ankaraya sırf bir manita için gittim. arkadaşının evini ayarlamış. verirsin yarrraaa verirsin yarrraa. (değerli kardeşlerim bu ifadeler için özür dilerim kendisi böyle konuştu)

e.a.: ya lütfen sus artık ve bir daha beni rahatsız etme!!!!

m: abi sözlük kaşar dolu kasma la bu kadar!!!

işte değerli kardeşlerim, böyle bir konuşmaydı. ivedilikle sözlük'ü kapattım. ofisimin jaluzilerini indirdim kapıyı kapattım. ağladım, ağladım... şimdi şimdi kendime geliyorum.

bizim amacımızı biliyorsunuz değerli kardeşlerim. uludağ sözlük'ü türkiyenin bir numaralı sosyal platformu yapana kadar aldığımız nefes yalan. ama açık konuşayım böyle tiplerle bu saikimizie ulaşmamız oldukça zor.

ben muhatabıma buradan açık açık bir uyarıda bulunmak istiyorum. derhal kimliğini ifşa etyoksa ben seni afişe ve deşifre ederim. edeyim ki millet senin nasıl bir çirkin olduğunu anlasın!!!

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--
günün şu saati olmasına rağmen hala çıkıp "evet amk ben söyledim. ne var bunda yarraaaam" diyememiş erkektir.

bak canım kardeşim. son 3,5 saatin. bence delikanlı ol, yaptığını açıkla ve özür dile. şüphesiz kutlu uludağ sözlük ailesi bu hatanı telafi etmen için sana şans verecek kadar itidallidir.
tost sevmeyen erkek herhalde. yoksa canım kaşara neden laf etsin?