bugün

herkes görmek istediğini görür, okumak istediğini okur, yazmak istediğini yazar.
(bkz: bili(nç)siz)
Sanane olm? Sanane? Sana mı soracağız nerde yazıp yazmayacağımızı? Acilen arkadaşın beynini yıkmamız lazım kızlar. Su sabun getirin.
Bunu düşünen insanın zeka seviyesini sorgulamak lazım. Burası erkekler sözlüğü değil. Cinsiyete göre giriş yapılmıyor. Kadınları dışlayacağınıza madem bu kadar düşüncelisiniz biraz dikkat edin yazdıklarınıza daha yararlı olur. Biz istediğimiz şeyleri okuyoruz. Gerisi bizi zaten ilgilendirmiyor.
gayet de üzerinize düşmeyendir. burası erkek sözlüğü mü? cinsiyetçi sözlük mü? size mi soracağız nereye yazacağımızı?!
Biraz düşük olan zeka seviyesidir çoğunluk için. Neyse ki erkekler de öyle de sekseül sorunlar hariç bir mesele çıkmadan geçinip gidiyorlar.
Sözlüğün IQ seviyesi nedir ki yazan kız erkeklerin seviyesine sallanıyor dedirtir.
Abi bu sözlüğün asıl gayesi nedir?
Öğretici olacak olan başlığı tanımlayıcı ve yine öğretici entry girmek ve insanlarında ( ki bunların aralarında sözlükte yazar olmasına hacet yok. ) kafalarına takılan, bilmediği suallere, konulara uludağ sözlüğe girerek bilgi sahibi olmaktır efendim.
Ama biz ne yapıyoruz?
- Erdoğan' ı sevmeyip onun ülkesinde yaşamak.
- Şuraya kürtçe tabela asılsın.
- Bu saatte kızların amacı ne?
- Ağzına alan kız kaşar mıdır?
- hak yolu sevap ta bok yolu günah mıdır?
Abi nedir bunlar ya Allah aşkına biraz kendinize gelin silkilenin rica ediyorum ya da çıkıp gidelim, bırakalım sözlüğü asıl sahiplerine.
Ben bu bütün olanları üstadımız Ozan Güven' den bir özdeyiş ile bitirmek istiyorum. " ne salak salak sorular bunlar yaaa.. "
istatistiklere gore Yetiskin bir bayan yazar, gunde 7 adet abazaya posta koyarak mesaj attigina pisman edebilmektedir. Tehlikenin farkindamisiniz?

DipNot: Ne zamandan beri cinsiyet ile zeka kiyaslanir oldu. Cok sacma.