bugün

zorunlu mu?
misal oturup izafiyet teorisi incelemektir, evrenin yaradılışını, ekonomiyi falan konuşmaktır.
acınası durumdur. burdan bir kızla ciddi düşünen varsa acınacak haldedir.
Sözlük, Troller dışında aktif olarak yazan herkesin karakteri halkında ciddi ipuçları alabileceğiniz bir ortam. Bu tip platformlarda insanlar fikirlerini tanınmayacakları bir mahlasın gölgesinde yazıyorlar ve bu durum onlara fikirlerini sosyal hayatlarındakinden daha umarsızca, özgürce daha kendileri gibi söyleme yolunu açıyor. Sözlükte birinden hoşlansaydım yazdıklarının tümünü okur, dünyaya bakışı, siyasi görüşü, garip huyları, espiri anlayışı, sevdiği yemekler gibi yüzlerce konu haklıda Bilgi ve daha net fikir edinirdim çünkü bu bilgilerin yardımıyla yola Nasıl biriyle çıkacağımı, ilişkinin genel durumuna baktığımda, nasıl sorunlarla karşılaşabileceğimi, kısmen ve teorikte olsa bilirdim. Kısacası bilmek iyidir arkadaşlar, öyle olmasa yüce rabbimiz Zümer süresi 9. Ayette;”hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?” meşazını vermezdi. demek ki neymiş uygun şartlar oluşursa yazarların birbirleriyle ciddi ilişki düşünmesinde ne gibi abes bir şey olabilirmiş aq.
Neden olmasın.
sözlük de tanışma ortamlarından birisidir.