bugün

Her sözlük erkeğinin altına imza atacağı gerçektir. Onlar bu çölün vahasıdır. Evet.
görsel
Doğrudur.
kaktüste bir çiçektir *
"Kadin kadindir cicekte babandir ", diyecek bir sözlük kadını olmamistir.
Gerçeklerin hasıdır. Çiçeklerim benim. Evet.
her kız çiçektir..
eksileyenlere soru: hepiniz birer çiçekten geldiğinize göre siz ne oluyorsunuz?
En yaygın ve etkili cevap, aşağıdaki gibidir.

görsel
kadınlar gününüz kutlu olsun hiç bir zaman hakkını ödeyemeyeceğimiz kadınlarımız.
Ben miyim çiçek? Yok boolum ne alakası var
Üstüne alınıpta "kadın kadındır çiçek babandır." Diyen kızların hepsi niye çirkin oluyor?
zakkum.
Nasıl adam dolandırılır başlığı.
Kadınlar gününüz kutlu olsun, artık kendinize nasıl iltifat yakistiriyorsaniz onu alının üstünüze. Sıfat begendiremiyoruz aq memleketinde yeter. Feministlik diye savunduğunuz şeyin feministlik ile alakası yok.. Maskülen insanlar biraz çoğalsın o zaman öğreneceksiniz ancak feminen nedir diye. Lütfen savundugunuz seyi bilin de size destek olalım, biz de isteriz yani.
Evet, tıpkı birer çiçek gibi işlevsizler. Ancak sulayacaksın ki hani biraz hareket etsin ha anlıyorsun?
standart misina bu, belki birkaç kefal düşer, ötesi zor.
Çiçek bir ot tohumudur.
Yerim ki onları ben dediğim gerçektir. Hepinizin emek gününüzü kutlar nice keyifli pompalar dilerim. Oyyhhşş.
saygılar...

kadınlar çiçekse biz neyiz içlik mi? bizde çiçeğiz. ben papatyayım mesela. neden çiçeklere cinsellik yükleniyor? nihayetinde papatyadan bir erkek olabilir. bak oytun da bildiğin semiz otu. ot evet!
ama şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. evet kadınlarımız çiçek ama bazılarınız osuruk çiçeğinden bile kötüsünüz.
En azından bugün için evet.
henüz koklayamadığım ama en yakın zamanda koklamak istediğim çiçeklerdir.
Sözlük ‘kızlarının’ birer ‘çiçek’ olduğu gerçeği. Sen kutlama kadınlar gününü amk ayısı.
"Kadın kadındır çiçek babandır."
Sadece 8 Mart’ta değil her gün çiçek onlar. Çiçeklerim benim. Evet.
görsel
Itirazı olan ?