bugün

c sıkkına ek olaraktan;

hele ki ciplak ayakli kontes ava gardner namıyla tanınan maria vargas sadece gecede bir kere sergilediği gösterisini sunarsa bil cümle aleminin samsir şasiracaği bir gercek olacaksa da içilen şarap porto olmasi neticesinde ahalinin fanatik porto taraftari olacaği aşikardir. ilk görülen sporting lizbon taraftarinin eline cetevelle vurup ispanyol mayhanesinden madrit karakoluna gidilmesi ve tas döseli odaya acilan demir kapinin bir daha acilmamasi imkanina bianen içilen sarap burgonya saraplarindan olmasi isabet olacaktir.

reye sunuyorum;

kabul edenler?

kabul etmeyenler?

karar kabul etmiştir.

eyyyyy ispanyol meyhanesinin garsonu, votkamla eriği calistir ulan kapiyi kapat. wagner dinleyeceğim.

die walkure bizim canimiz
feda olsun ona canimiz
feda olmazsa canimiz
kafamiza düssün 10 yüz bin milyon cuvaldiz

ceddin deden nesrin topkapi....
zall isterse olacak şeydir.
(bkz: bir tanrı olarak zall)
(bkz: youtube mu lan bu zırt pırt kapatıyorsun)*
parayi bastirip tum yazarlarin sifrelerini satin almakla mumkun olacak hadisedir. yazar olmaya calisip calisip format engelini asamadigi, 10 tane dogru durust entryi bir araya getiremedigi icin kendi kendine hirs yapmis zengin ve simarik bebelerin hayali olabilir. peki sahsima boyle bir teklif gelse ne derim? elbette ki bir saniye bile dusunmeden red ederim. red ederim ki, sifremi ucuza kaptiracagimi dusunmesin bebe. daha sonra ikinci tesebbusunde kac para verecegini sorarim, verdigi rakama uzun sure burun kivirip iyice yukseltmesini sagladiktan sonra nakit ya da en fazla 3 gun sonrasina kesilmis bir cek karsiligi anlasirim. tum kredi kartlari gecersizdir.
21. yüzyılda çağdışı kalmış uygulama. atalarımız bile böyle bir şey yapmamış, bizim uğraştığımız şeylere bakın.
hep türk adaleti yapacak değil ya... bazen sözlük sahipleri de yardım kampanyası marifatiyle yapabiliyormuş.

"bu siteye erişim vodafone mahkemesi kararıyla engellenmiştir."
(bkz: 21 ocak 2010 uludağ sözlük reklam rezaleti)
(bkz: parası neyse verelim)
(bkz: fıstık benim olacak)
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
-aşkım bu gece bu sözlük bizim... senin için kapattırdım : )