bugün

egoma ters düşüyorsun çek git burdan. authentic sandal, 2015

son günlerde gelen yazma isteğiyle sözlükte daha fazla vakit geçirir oldum. haliyle sol frame'de gözüme takılan başlıklarda da artış oluyor. sözlükte kimseyi tanımam, tanımak gibi de bir çabam yok önceden belirteyim. ancak ekseriyetle bir nick gözüme çarpar oldu. girilerine bakmak için profiline tıklamamla çıkmam da bir oldu. elle tutulur ''hmm'' diyerek tepemde bir ampul yanmasına sebep olan tek bir entry yok! allah allah bu yazardan neden bu kadar bahsedilir olmuş diye de bir düşünce belirdi at kafamda haklı olarak. sözlük içi popi olmanın kolay yollarından biri olan radyo işindeymiş kendisi, güzel. başarılarının devamını diliyoruaskjdhaskdh

arkadaş bakın bu yazar için bazıları kendini parçalıyor. hababam nick altı... yok yayına bıdıbıdı dinleyen bir yazarı alıyormuş da o da popiymiş. kavgalıymış da.. okuma aşkımı öpeyim afedersiniz gerekli gereksiz ne varsa okuyorum. bu benim problemim sanırım ancak sözlük formatının ve sol frame'in adeta ağlamasının sebebi hepimizin problemi olmalı. özel mesaj zımbırtısı işte böyle ego sevdalıları için var.

lafa gelince ekşi sözlük ya da diğer sözlükler hakkında bozdu abi yeaaa, bence çok rererö diye entry girmeyi biliyorsunuz ama use your brain bile değil, sadece use your dm lütfen.
Hepinize yetecek kadar erkek var niye kavga ediyosunuz aq. Asıl bizim kavga etmemiz lazım 1 kıza 4283 tane erkek düşüyo.