bugün

kraldan kralcı olan yazardır. "Sözlük formatını sikmek" falan diye bakınız veren ibnedir. Görüldüğü yerde öldürülmesi vaciptir. Sözlük buluşmasını bekliyorum, hepinizi listeledim amk. Saygılar, sevgiler.
sözlüğe gönül vermiş, sosyal sorumluluk sahibi yazardır. kafeslere alınıp korunulasıdır.
(bkz: en asil duyguların insanı)
ayakkabıları kapı önünde düzenli bir biçimde duran yazardır. gömleklerini gömlek askısında pantolonlarını da pantolon askısında dikkatlice hizzalamış yazardır.
en asil duyduların yazarıdır. saygı duyarım. hürmetler.
sözlük formatını korumamanın sözlüğe zarar verdiğini bilen yazardır.

ama; sözlük formatını korumak her hatalı giriyi gammazlamak veya başlığın altına başlık sıçmak, sözlük formatı minvalli ayar dolu bakınızlar vermekle olmaz. daha fazla yanlışa sevkeder bu dabranış insanları. gururu incinse de belli etmek istemeyen kişi daha fazla üzerine gider bu tür yazarların.

duyarlı bir insan, özel mesaj fasilitesi ile bunu gayet rahat yürütebilir. rencide etmeden, kızdırmadan, uygun bir dille. işte o zaman, birçok kişinin aklında ayar veren yazar değil de, duyarlı yazar olarak kalmak daha iyidir. bu sayede akılda kalıcı bir izlenim olur ve bazı hatalar tekrarlanmaz.

edit: dabranış ne lan? ciddi bir entryde, klavyem bana nasıl bir oyun oynamış öyle. davranış olacak davranış.*
formatı evladı gibi benimseyen ve acımasız yazarlara karşı korumaya çalışan bir annedir adeta.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/160838/+