bugün

nefes filmi ile varlığını öğrendiğimiz ve tüm ulus olarak kendileri ile gurur duyup, ana haber bültenlerinde roportajlarını yayınladığımız insanlardır bunlar ey ülküdaşım..

işin en sikimsonik kısmı ise, türklük harici bu topraklarda varedilen her şeyin korsanını yapmayı mübah gören insanları nasıl el üstünde tutarız? yani bir hırsızı ana habere çıkartıp nasıl hırsızlık yapmadığını anlatmasını isteriz.. amınıza koyayım hacı.. bu kadar netim yani.. sikeyim sizin korsancılık ve milliyetcilik anlayışınızı..

bir hırsızı milliyetci bir kahraman gösteren ve bunu destekleyen herkesi alman kurtları kovalısın.. stalingrad'da soğuktan sikiniz kırılıp parçalansın emi..

(bkz: nefes filminin korsanının yapılmaması)

bonus:

(bkz: satılan korsan ürün sayısı ile övünen sanatçı)

not: başlık hatalı ise ara..
(bkz: idealist korsan satıcı)
işini yapmanın ve ekmeğinin derdine düşmüş satıcıdır.
bu kadar mı safsınız diye sorduran korsancı.

yeni saflığınız da bu. vay efendim nefes filminin korsanı çıkmamış, onlar bile bu davaya sahip çıkmış falan filan.

a benim güzellerim, bu ülkede gayrı meşru her alanda olduğu gibi korsan film sektöründe de pkk'nın büyük etkinliği var.

adamlar enayi mi bu filmi çoğaltsınlar, çok daha fazla izleyiciye ulaştırsınlar, elbette yapmayacaklar bunun korsanını, kendi kendilerine anti propaganda mı yapsınlar?
gereksiz işlerle uğraşan satıcıdır. sen sat eline geçen filmi sanane filmden? o filmde oyanayan oyuncular, yönetmen, set ekibi herkes parasını aldı zaten. reklam anlaşmalarıyla sponsor olan firmalar birkaç kuruş daha fazla kazanacak diye mi satmıyorsun filmi? sat abicim sat. vatandaş ucuza film seyretsin.

ha dersen ki memlekette var edilen her şeyin korsanını bunlar yapıyor, ben de derim ki bu memlekette filmle müzikten başka ne var ediliyor?
o kadar şerefli ve duyarlı bir insansan neden parazit hayatı yaşıyor, çoluğunun çocuğunun kursağına haram lokma sokuyorsun be hey dürzü denilesi artist korsan...