bugün

filmden elde edilecek gelirin bir bölümünün Türk silahlı kuvvetlerine bağışlanacak olmasından ötürü korsan film satıcıları filmin korsanını piyasaya sürmüyorlarmış. *
http://www.hurriyet.com.t...atti/12877498.asp?gid=222
(bkz: vicdan muhasebesi)
HIRSIZI SEMPATiK GÖSTERME ÇABALARI...

(bkz: HIRSIZ HIRSIZDIR)
eğer haber gerçek ise tebrik edilecek bir davranıştır. gidin bir kere beyaz perde'ye para verin kardeşim.
kaç gündür başımızın etini yiyor büyükler şunun korsanına ulaşın da izleyelim diye, amma ve lakin bulamıyorduk ki izletelim millete. meğersem korsan cd'ci adamlar duygusal davranıp para kazanma hırslarından feragat edip hayırlara vesile olunası işler yapmışlar...
*
korsanların da duyarlı olabileceklerini gösteren davranış. haber doğru ise, tebrik ederiz.
bundan sonra herhangi bir konuda film yapan yapımcıların "filmin geliri tümüyle türk silahlı kuvvetleri'ne bırakılacaktır" açıklamaları art arda gelecektir.
aslında olması gereken ama salakça bahanelerle yapılmadığı iddia edilen eylemdir. ne yani tsk'ya gidince emeğe saygı var da cebinden para harcayan, mesai harcayan birne gidince mi sorun? onun korsanı olur bunun olmaz mı? milletin duygularını sömürmeyin yahu. hırsızsınız işte lamı cimi yok.
zaten ülkenin tüm kaynaklarını akıttıgı tsk'ya uzanan başka bir yardım eli.

iyi de sömürü yaparlar bundan. negzel.
vizyona girdiği ilk andan beri büyük gişe başarısı elde eden nefes filminin klasik tip korsan vcd ve dvd kopyalarının çeşitli sebeplerle çıkarılmaması.

saçma bir sebep ancak duyarlılık kulağa hoş geliyor. saçma diyorum çünkü sırf orduya yardım gidecek diye emek hırsızlığından kaçan yurdum korsancısı diğer filmleri yürütmekten çekinmiyor. belki o filmlerden de engellilere, sokak çocuklarına, kimsesizlere ve diğer önemli birimlere yardım gidecek?

bu kadar şekilci olmayın...
Kürt korsan cd cilerinin bu karara pek saygı duyacağını sanmadığım gelişme.
kürt korsan cd cilerinin bu filmi çoğaltmak isteyeceğini sanmadığım önerme.
faşist türklerin düşünmeden yalayacagı gelişme.

(bkz: sus ve yalamaya devam et)
inzibatlar adamı oyar. içine bade koyar.
her gün onlarca, yüzlerce filmin korsanını yapan korsancıları şirin gösterme çabasından başka bir şey değildir.

yapılmasın bir zahmet.
Bu karara sadece korsanlar değil , film izleten site editörleride uymuş görünüyor.
(bkz: eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek)
nefes filminin yapımcılarının ortaya attığı, halkın milliyetçilik duygusunu sömürerek rant sağlayıp kese doldurmak için yapılmaması tembih edilen eylemdir.
zaten anca vatan millet sakarya deyince uyanan yurdum insanının şekilciliğidir, reklam kokan harekettir. pabucumun duyarlısı ahahahah.
yalancıyı sikmiyorlar ya. gezin bakın bakalım forum sitelerine. sinema çekim versiyonu cirit atıyor ortalıkta. siz ne vicdanından ne insafından bahsediyosunuz? bu ülkede çocuklar kaçırılıp organları satılıyor. bu adamlar mı yaptıklarını ayıp görecek?
korsan film yapan ve yayanların büyük bir kısmının pkk sempatizanı olduğu düşünülürse gayet mantıklı olan yaklaşımdır. kendi eliyle PKK aleyhine bir filmi dağıtmalarını beklemiyorduk herhalde.
korkasının yapılmayacağı söylenip, sokak aralarında köşe başlarında bulunabilen filmimiz. artık korsan satıcılarımız daha şirin.
yapılmıştır efendim o da yapılmıştır hiç merak etmeyin. artık seçkin korsan marketlerde bulabilirsiniz...
yanlış bilgidir. köşebaşı korsancılarda boy boy bulunur. biraz araştırırsanız belki korsan dvd si bile vardır.
yalandır geçen hafta itibar ile bazı dvd'cilerde rastladığım olaydır. mahallemizde bulunan bir korsan dvd'ci arkadaşın söylediğine göre terör örgütüne bağlı korsan film üreticileri tarafından gerçekleştirilmiştir.
güncel Önemli Başlıklar