bugün

(#11658893)
dikkatli bir gözle bakmadan da anlaşılır.
amerikanın oyunu.
medya sektörününü ucundan kıyısından geçen herkesin bildiği gerçektir.
ratingin 2 puan gerilemesi töre cinayetiyle sonuçlanabilir. *
bu durum ayrıca, acun ılıcalı'nın yapımcılığını yaptığı tüm programlar için geçerlidir.
bbg tarzı tüm yarışmaların da payını aldığı gerçek. sadece onlar değil, stüdyo programlarının hepsinde zaman zaman kurmaca vardır.
"ya o kızların kaşları çıkmıyor mu" diyerek bile kıllanılması gereken durum.
kavgalarda kurmaca görüntüsü vardır.
acun un olduğu her program gibi bu da kurmacadır. yeteneksizsiniz kurmacadır, var mısın yok musun kurmacadır.
bir tv gösterisidir. gerçeklerle alakası olmadığını biliyoruz. bir nevi dizi gibi.
erkeklerin tamamı hamamotu kullanmış gibi tüysüz olması da en belirgin özelliğidir kurmacanın. saç sakal birbirine karışırken boyundan aşağıda tek tel kıl olmaması şaşırtıcıdır özellikle vücut çalışmış olanlarda.
Acun Ilıcali gibi tek derdi halki tv karşısında oyalamak olan halkı aptallaştıran programlar yapan bir medya maymununun progrogramı sonuçta tv de gösterildiği gibi değildir asla Survivor.
hacı o değilde kızlar regl olunca napıyo amk?

tanım: kurmaca olan program
tolga karel elenmesi gerekirken birden ilahi bir el baska bir hatunu elemistir. yok ozgur irade falan demeyin yemezler...
Geçen hafta sahra denen kızın ikinci olmasıyla birlikte kafalarda kurmaca olduğu inancı hayli kuvvetlenmiş olan replika yarışma.
Sahra: hayatım boyunca gördüğüm en antipatik kız. Ses tonu bile o kadar itici ki yanımda olsa boğarım.
Doğru olan önermedir, reytinglerin tavan yapması için senaryolu bir oyundur survivor.
Gereksiz bir düşünce.

Böyle düşünen dizi niyetine izlesin.
erkeklerin o kadar süre hiç 31 çekmemeleri kurgunun ağababasıdır.
(#23747559)
lan 30 yıldır dişimi fırçalıyorum benim dişler bu yarışmacılar kadar beyazlamadı.
(bkz: ama bütün sırrı bozdun ya)