bugün

survivor adlı yarışmaya katılan ünlü ve gönüllülerinin zaman içerisinde birbirlerine hallenmesidir.

nadir de olsa izliyorum bu yarışmayı ama daha çok sözlükten takip ediyorum desem daha doğru olur. sizin yüzünüzden ortalama bir izleyiciden daha çok şey biliyorum yarışma hakkında. büyük bir eksikliğim tamamlandı sayenizde, eksik olmayın. hepinizi bu vesileyle öpüyorum en güzel yerlerinizden.

anladığım kadarıyla ebru destan, derya büyükuncu'ya; taçmin, taner'e; taner, özge ulusoy'a; tefik, nihat doğan'a, ekranları başındaki erkekler ebru destan ın çamurlu memelerine niyetleniyor. bu halet-i ruhiye ve dışa yansıyan tavırlar ise pek çok izleyici tarafından eleştiriliyor. vay efendim derya evliymiş, vay efendim taçmin önce yüz vermemiş şimdi taktik şey ediyormuş vs vs.

yav insan 2 hafta seks yapmasın kafayı duvarlara vuracak kadar kendinden geçer ki bir insanı bir adaya kapattığınızda, binbir stres ve gerilim içerisinde bıraktığınızda, devamlı kameralarla takip ettiğinizde olabilecekleri düşünün. doğal bir takım ihtiyaçlardan insanların gözünün dönmesi kadar normal bir şey olabilir mi? ben 2 ay seks yapmasam duvara tırmanmaya çalışıyorum. ve emin olun çok ilerlettim bu konuda kendimi. şu an neredeyse tavana ulaşmış vaziyettim. bu yazıyı da ben söylüyorum, arkadaşım yazıyor. ve emin olun aklımda tek bir şey var; ebru destan ın çamurları memeleri.
sabah sabah güldürmüş ve aşçı bahçıvana bahçıvan şöföre şöför uşağa hikayesini anımsatmıştır.