bugün

gerçek ismi ayşıl özaslan olan ama panama panteri olarak da bilinen kanarya türü.

tek başına aslanlar'ı dağıtarak nice ödül yarışmasını ve yenilseler bile nice dokunulmazlık yarışmasını kazanmıştır.

büyük ödülün benim nazarımda en büyük adayı.
korkutucu ve itici bir hırsa sahip, kızdan çok erkeğe benzeyen tavırlarıyla antipatikliğin had safhasına ulaşmış panama kuşu.
karın kasları, düzgün fiziği ve karizmatik bakışlarıyla dikkat çeken aynı zamanda da yarışmacı orkun'un sulandığı hatta arada bir de elle tacizlerine tanık olunan kendini bu ve bunun gibi abazan sapkınlardan koruması gereken hatun kişi.
güçlü ve mağrur bir kanarya. dokunulmazlık oyununda herkes tek ayak üzerinde dans ederken, aldığı pozisyonu bozmayan tanrıça. walla gelsin istesin beni babamdan...
Panama gecelerinin diskolarında,giydiği kıyafet ve makyajıyla,bir kez daha başımı döndürmüş ve beni kitlemiş türkün evladı. yeni boşanmış bir erkek olarak haykırıyorum ki,beni gönlüne ve hayatına kabul et Ayşıl,bu söylediğim resmi ve aleni evlenme teklifidir.
dün geceki aileyle görüşmesinde gözyaşlarını tutamadı ki,Panama ahalisi arasında demir leydi olarak bilinmektedir.
Yalnız dikkatli olması lazım,Aslanlardan özlem ve çiğdem her hafta biraz daha forma giriyor.. ister misin finali iki kız oynasın..
yahu insan her ropartajına çıplak mı çıkar dediğim yarışmacı. biri bu kıza giyinmeyi öğretsin devamlı çıplak devamlı çıplak...
son dörtte.. yırtıcı kanarya hedefine adım adım yaklaşıyor. son dördün üçünün kadın olması gurur verici.
finale kadar gel de takım arkadaşlarının oylarına teslim ol.
asla.. gönüllerin şampiyonu sensin.
sportif bir vücudu olan ve inanılmaz hırslı bi arkadaşımızı,onun kazanmasını çok istiyodum ama yalan oldu...