bugün

azınlıkta kalan insanları iddiasıdır.ben yemeyeyim veya az yiyeyim de suriyeliler yaşasın diyen insan modeli. suriyelilerin tamamı gitsin ülkelerinde gebersin burda beni konforlu hayattan mahrum bırakmaya hakları yok.
Kamplarda toplansınlar ama istanbul'un göbeğinde hepsinin ne işi var MK
Yeterli destek olmadığı ve olmayacağı için kaldırılması planlanan kampanyadir.
2000 tl ile 3000 tl arasında gerçekten çok seviyor ve kuma niyetine alıyorlar evlere. az sevdiklerini de 30 ila 50 tl arasında seviyorlar.

sevginin sınırı yok ki...
Bi kaç suriyeli kasara çakarak katılmak istediğim kampanya.

Çok sevdiysen al evine sonra kocani ayartsin.
o kadar çok seviyoruz ki analarını sikiyoruz.
zaten arap oldu mu bizim sunniler hümmanist oluyor, hümanizmden anladıkları sadece arap.
yeniden başlattığım kampanya. bombalar altında çoluğunu çocuğunu kaybetmiş, ekmeğinden aşından olmuş, yerinden yurdundan olmuş kardeşlerim sizi çok seviyoruz.
Az git ötede sevgini göster dediğim kampanyadır.
cok sevseler alip evlerine bakarlardi. sokakta yasiyor cogu. akp liler oy seviyor. ulkeyi muhafazakarlastirmayi seviyor.
Benim ülkemi ve bayrağımı zamaninda ayaklat altina almış yeri gelmis sirtimizdan bıçaklanmış hic bit arabi ve bunun nezninde suruyeli sevmiyorum!
Katılmadığım kampanya!
Gidin evinize!
katıldığım kampanya.
Bu kampanyayı kim başlattıysa allah ondan razi olsun.

Din kardeşlerimiz için yürütülen kampanyadır.
Kampanyanin icinde ne var ? Bir suriyeli sevene bir kurt bedava gibi bir sey mi ?
seviyoruz tabii. öyle seviyoruz ki, birbirlerini kessinler diye tırlarla silah gönderdik. bu savaş suçuna izin verdiğimiz için milletçe yatacak yerimiz yok.
mantıklı olmaya aday bir kampanya.

barış mançonun bir şarkısıyla açıklaması yapılması gerek ama

Hayvan sevgisi tabi ki lazım ama her şey karşılıklı
Ben seni seveyim sen de beni say ki bozulmasın ağzımızın tadı
Armudun iyisini zaten o yer bir eli yağda ötekisi balda
Buramıza geldi artık hakim bey takdir sizden biraz da ite kaka