bugün

tayyip rdoğan'ın attığı tweet'e göre yakındır.

https://twitter.com/RT_Er...status/614536973529804800

--spoiler--
Tüm dünyaya sesleniyorum: Bedeli ne olursa olsun, Suriye'nin kuzeyinde, Türkiye'nin güneyinde devlet kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.
--spoiler--

bu adam ne derse tam tersi oluyor. sıçtık beyler.
suriyeye en az 10000 ışık yılı uzaklıkta kurulabilmesi ancak mümkün olan hayali devlettir.
hatta hayalide değildir, hatta yok öyle birşey şuan rüya görüyoz, neyse birazdan uyanırım.

ne ilginçtir ki hala uyanmadım.
Acilen bir müdahale olması gerekiyor adamlar resmen ABD destegi ile ülke kuracaklar birde kuracakları ülkeyi gercek sahiplerini kovarak ülkelerinden uzaklastırarak kuruyorlar işgalci şerefsizler. Her ne olursa olsun tampon bölge kurulmalı ve gelen ve gelecek suriyeli mülteciler yerleştirildikten sonra bölge gercek sahiplerine öso'ya bırakılmalı hatta öso'ya yardım edilmeli destek çıkılmalı ABD binlerce km uzaklıktan yapiyosa sınır debinde bizde yaparız . Öso zaten cok darbe yedi hem rejimle hem ısidle cok uğraştı bu durum onlarında elini rahatlatacak ve bölgede daha etkin olmasını sağlayacak. isgalci şerefsizlerde guzel bir mesaj olacak bu durum.
Eğer olursa, Bir süre inşaat sektörü ile ayakta kalmaya çalışıp, sonrasında hiçbir üretim yapamadıkları için baTacaktır. kaçakçılık da bir yere kadar.