bugün

iran genelkurmay başkanına ait açıklamadır. suriye'nin dizaynının tamamlandıktan sonra iç karışıklıkların türkiye'de ortaya çıkacağı minvalinde bir açıklama olup, söz konusu şahıs bu karışıklıkların el kaide eliyle ortaya çıkartılacağını vs. söylemektir.

(bkz: http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=357482)
malumun ilanıdır. aklı mantığı olan herkesin gördüğü gerçeklik. ırak, suriye, iran ve türkiye den koparılan topraklarla bir devlet kuracaklar. ırak bitti, sıra suriyede, sonrasında iran ve türkiye.
iran genelkurmay başkanından seneler evvel öngördüğümüz gerçek.

(bkz: akp nin gerçek hedefi bop ve 2015/@protest sanayici)
(bkz: panik yapmayın herkese sıra gelecek)
iran'ın götünün başının oynadığını gösteren ifade. asıl sıra sen de iran, akıllı ol. iran'la aramızda osmanlı'dan kalma bir soğuk savaş vardır. fakat son dönemde ortam ısınmaktadır. iran hiçbir zaman için dostumuz olmamıştır bunu bilelim ama iran'ın batı tarafından işgalini desteklemek de şerefsizliktir.
(bkz: güney azerbaycan)
(bkz: tebriz)
ateş olmayan yerden duman çıkmaz. batılı istihbarat örgütlerinin parayla beslediği yardakçılar vasıtasıyla iç karışıklık çıkarmak istedikleri bölgelerde nasıl çalıştığı ortadadır. mit armut toplamıyordur umarız. önümüzdeki senelerde el-kaide ya da kürtler üzerinden bu ülke karışırsa bunun vebali tamamen türk hükümeti ve istihbaratınındır.
hükümetin acilen önlem alması gerek. kurtlarla beraber olup, kuzulara saldırmaktan derhal vazgeçmelidir.

http://gundem.milliyet.co....2012/1586152/default.htm
hükümet bunların farkında midir bilmiyorum ama abd sayesinde iktidarlar 3 dönemdir. ortada bop planı takır takır ilerliyorken ve bop başkanı da bizim devletimizin başındaki adam ise geçmiş olsun türkiye diyelim. istihbarat yada başka devletin kurumu da bu işin içinde. karisiklik yaratılacak en son türkiye olur. suriye sonrası büyük lokma ıran var. ıran için abd ve ısrailin türkiyeye ihtiyacı var. bu hükümet 2 dönem daha kalır iktidar da sonra da bunlar çakal sürüşü gibi dagilirlar. millet yine kendi kahramanını yaratır. ama bu iktidardakileri bu vatan topragina gömmezler.amerikaya çok sevdikleri türkçe olimpiyatları ana sponsorunun yanına yollarlar. memleketim güzel memleketim benim.
Adamın bir bildiği varmış. Sadece ülkemin güzel insanları göremiyor şunu.
olmayacak olandir. imkansizdir.