bugün

bir çocuk nasıl o yaşlarda tramvaya sokulurun en bariz cevabı olarak nitelendirebileceğimiz bir hadise.

düğünden yaklaşık 2-3 ay sonra hala, dayı, amca, teyze, kız ve erkek kuzenler, komşu teyzen falan fiso toplanıp eve gelir ve eve adım atar atmaz ağızdan dökülen cümle şudur: ''hadi tak kız kasedi, nasıl oynamışız, nasıl kesilmiş izleyelim.'' ne utanç verici bir durumdur sünnet olan çocuk için. magmaya inmek için de en büyük nedendir aslında. oyun havalarında iğrenç biçimde oynaman bir kenara, kesildiği anda kameranın o malum yere zom yapması çok tramvatik bir hadisedir. herkesin sünnet olduktan sonra ''hani bakayım'' ricasından daha berbattır. hele ki çocukluk aşkında o kasedi izleyenler arasındaysa aç bir mezar kendine ve yat oraya. bir çocuğun pipisi ancak bu kadar rating amaçlı kullanılabilir. tabi bu söylediklerim günümüzde hala meraklı akrabalarca izleyenler için de geçerlidir. hala bu kasedi ev dahilinde tutan sünnet olmuş kişiler var mıdır bilmiyorum fakat ben çöp tenekesine seneler önce fıydırmış bulundum. pişman falan da değilim, bakmayın öyle.
(bkz: sevgilisine sünnet kasedini izleten tip)
bittikten sonra söylenecek söz bellidir.
+ o doktor şimdi kesmeye kalksa korkar kaçar.
yada
+ o doktor şimdi kesmeye kalksa kıyamaz okşardı.
bakın ablalar nerden nereye.
yaşanan cinsel evrime hep birlikte tanıklık etmektir.