bugün

dizlerine kadar çekik çorapları ile inşaat işcisi görüntüsü veren aynı zamanda beyaz gömleği ve hiç çıkartmadığı kırmızı kravatı ile gayet ofisyel bir hava estiren süngerbobın kro olma ihtimali üzerinde düğümlenmiş sorunsaldır. *
dize kadar çektiği beyaz çorapları ile üstünden hiç çıkarmadığı gömlek ve kıravat ikilisinden dolayı süngerbob'un kro sanılması sonucu ortaya çıkan sorunsaldır.*
tezimi sunuyorum. süngerbob kro değildir, çocuktur. çocukken biz de sandaletin altına çorap giyip çekebildiğimiz kadar çekmedik mi? bayramlarda ya da düğünlerde efendi çocuk izlenimi vermek için gömlek + kumaş pantolon + kravat üçlüsünün içine girmedik mi? çocuktuk, salaktık bir yerde, saftık. süngerbob da salak. bay yengeç bir spatulaya kandırdı zaten, maaş falan da almıyordur bu. bay yengeç başka bir model zaten. çocuk işçi çalıştırdığı yetmezmiş gibi bir de maaşını yatırmıyor. anası babası yok mu bu süngerin?
oradaki asıl kro patricktir.
insanı garip duygulara sürükleyen hadise.

(bkz: kıro çocuk olur mu lan)
(bkz: sungerbob benim isyanımdı)
kesinlikle kırodur. beyaz gömlek, kırmızı kravat uyumu süper olmasına karşın, kahverengi pantolonla uyumu bozmuş, ayağına giydiği siyah kösele ayakkabıyla ise tam bir uyumsuzluk abidesi olmuştur. beyaz çoraplarına hiç değinmiyorum bile. en kısa zamanda üst dişlerine dolgu yaptırmasını temenni ediyor, 10 üzerinden 2 vererek sınıfta bırakıyoruz.