bugün

2015 yılında mühürlenmiş su saatini kırdığım için zamanında belediye dava açmış. (davadan haberim yok)
mahkeme olmuş ben gitmemişim ne kağıt geldi ne haber (mahkemeden haberim yok)

neyse gün geldi çattı iki gün önce hanım çocuklar gezmedeyken trafik uygulamasına girdim, ehliyet ruhsat verdim alkol muayenesi yapıldı (tertemiz).
ehliyet ruhsatımı getiren polis arabadan inmemi söyledi. neden dedim hakkınızda yakalama emri var dedi.
hanım çocuklara panikledi tabi sebebini sorduğumda, mühür kırma dediler karakola geleceksiniz.

hanım çocukları bir arkadaşım vasıtasıyla eve gönderdim polis kelepçeleyip önce adli tıpa oradan karakola götürdü.
komser ifademi aldı nezarete attılar. ertesi gün savcılığa sevk oradan mahkemeye çıkacaksın dediler. dedikleri gibi olmadı o günü de nezarette geçirdim.
içeri ne sigara ne de ilaçlarımı aldılar kimseyi de göremedim bildiğiniz katil muamelesi görüyorum.

diğer gün oldu yani bugün uykusuz olarak savcılığa sevk edildim, savcıya durumu izah ettim nöbetçi mahkemeye çıkardılar. mahkeme mazeretimi makul görüp suç unsuru bulamadığı için tahliye etti.

sapığı, katili aynı gün serbest bırakan adalet sistemimiz beni ve ailemi perişan etti. ne diyeyim yazık olsun.
haha keşke 5 sene felan kalsaymışsın. orası sıcak diyorlar.

not: okumadım.
vardır devlet büyüklerimizin bir bildiği.
adaleti adalet ve kalkınma partisinden daha mı iyi bileceksin?