bugün

fenerbahçe'nin 1 aydır geldi gelecek diye beklediğimiz adamı almasıyla kuduran saflardır.
ulan hadi bende sözlüğe girdiğimde acıların çocuğu adlı arkadaşın mesajıyla şok olmuştum. sen git 1 ay ilgilen, sonra ezeli rakibin alsın. şok olmamım sebebi sadece 1 aydır ilgilenilmesiydi. eh ulan, arda,kewell,serdar,keita* gibi adamların varken zaten ihtiyaç yoktu dedim kendi kendime ve normale döndüm.

e şimdi bakıyoruz, yok haldun fason oldu, adnan sezgin istifa etse sevinçten uçarım, adnan polat takımı sikti vs. vs. e bu adam bize transfer olsaydı? vizyonu büyük, gelecek sene 2. yarı yeni stadına geçecek büyük avrupa kulübü olacaktık. ve bu sadece bir adamla oluyor. vay canına. sizin takım tutma şeklinize osurayım.
hiç etik bulmadığım bir transfer. sırf ezeli rakibine gövde gösterisi yapmak amacı ile yapılmış sıradan bir transfer. sanırım bu fenerbahçe camiasının girmiş olduğu büyüklük kompleksi olsa gerek. ya da adını her ne koyarsanız koyun... Geçtiğimiz sezon da ben 'BEŞiKTAŞLIYIM' DiYEN, beşiktaş formasından başka forma giymem diyen, biz ailece beşiktaşlıyız diyen bir futbolcuyu renklerine katarak diğer ezeli rakibine karşı gövde gösterisi yapan bir camianın sanırım neden sevilmediğinin küçücük bir örneği olsa gerek. kısacası ezeli rakiplerine karşı ezikliğini bir kez daha tüm futbol ailesine ispat etmiş bulunmaktalar.