bugün

namaz kılmaktan alnımızın delindiği şu aylarda bu ilginç anımı sizlerle paylaşacağım.

merhaba,

ne diyorum lan ben...

şu ramazan günlerinde pöfür pöfür sigara içen, kızların orasını burasını ellettiği mekan olan starbucks'ın önüne tükürme eylemidir efendim.

bizim seyfi abi'nin eylemidir... her ne kadar liseyi 6 yılda bitirip, 4 yıldır da dershanede olması zeka kıtlığını gösterse de arada böyle içindeki cevheri çıkaran eylemler yapan mümindir kendisi. zaten tek artı yönü dinine, imanına sadık bir insandır.

neyse efendim lafı fazla uzatmayayım, dershaneden çıktık seyfi abiyle dolaşıyoruz ''çayı 20 kere estafurullah çekerek demleyeceksin'' diyerek sohbet ediyoruz seyfi abiyle. yürürken starbucks'ın önüne geldik, baktık mekan tıklım tıklım dolu. sigara içen erkekler, memelerine elleten kızlar, fotoğraf çekip facebook'a attıktan sonra açıklama kısmına ''starbucks'a gittik biz yea'' yazmaya çalışan dinsiz yaşıtım insanları gördük. tabi bunu gören seyfi abi delirdi. bir eylem yapmak istiyordu. ama ne yapacağını bilmeden orucun da kafasına geçmiş olması muhtemel starbucks girişinin önüne tükürdü. oradan kaslı ateistin teki ''senin yüzünden avrupa birliğine giremiyoruz ulan'' dedi. kaslı ateist mekandaki bütün kızların ilgisini çekmişti. seyfi abi'ye içimden ''tayyip erdoğan'ın gazabına uğrayasın'' diye bir güzel saydırdım. sonra 3-5 ateist kaslı genç üzerimize yürümeye başladılar. seyfi abi tırstı arkama geçti. hem olayı kendi başlattı hem de beni ön plana soktu. hınzır. neyse efendim bize laf atan kaslı ateist ''konuşsanıza lan dilinizi mi yuttunuz'' diye nara attı. ben dayanamadım tabi ''hayırdır birader sorun mu var'' dedim. ama adamdaki kası görünce içimden hatim indirmeye başlamıştım. allah'ın bizi kurtararak ateistlere iyi bir ders vermesini, ve ibretlik bir olaya şahit kalmalarını istedim içimden umarsızca.

kaslı ateist erkek ''sizi burada görmeyeceğim laaan!'' diyerek yine bir nara daha attı bunun üzerine seyfi abi delirdi ''ya allah'' diyerek sakalını sıvazladı, ardından lionel messi gibi 3 ateistin arasına girdi, sağa sola umarsızca yumruklar savuruyordu. bende tabi boş durmadım ve bana artistlik yapan kaslı ateistle kavga etmeye başladım. içimize sanki iman gücü gelmişti. tamam seyfi abi ile ronaldo, mesut özil gibi ikili olamadık ama en azından bir memati, polat alemdar kadar da asileşmiştik. neyse efendim bu ateistleri evire çevire bir güzel dövdük. sonra bizim dövüş stilimizi gören starbucks'ın ateist kızları hemen bize zarf atmaya başladılar. ''buyurun bir kahvemi için'' diyen bir bayana sağlam ve okkalı bir tokat attım. benden nefret etmiş gibi bakıyordu. tayyip erdoğan kadar olmasa da yakışıklı bir insanımdır. bu tokatımdan sonra kadınlar bana daha şehvetle yaklaşmaya başladılar. bakir bir erkek olarak 17 yılımı geçirmiştim. ve bu bakirliğimi de bozmaya niyetim yoktu. hemen seyfi abiyle kaçtık starbucks'tan... eve geldiğimde yorgun argın kollarımda biraz morluklarla köpeğim sabri ile beraber yatağa girdim.