bugün

Marjinal erkektir.

Amk sporu bile şimdi moda oldu, herkes spora gidiyor, sırf spor yapıyorum demek için.

Hatta koruma altına alınması gereken erkektir,şurda spor yapmayan kaç kişi kaldık ki amk.
benimdir o. zaten yapsak da david beckham olmayacağımdan saldım çayıra mevlam kayıra felsefesiyle yaşıyorum.
benim gibi üşengeçtir. işim gücüm bitti birde spor mu yapacağım amk.
benim o. yakında ölecem.
Erkek cinsi doğal ortamda avcıdır. Özellikle insan için. Spor yapmayan bir erkek avcılık özelliklerini kaybeder çok net. Antik Yunan dan ve roma imparatorluğundan beri erkeklerin spor yapması alışkanlık haline getirilmeye çalışılmıştır. Çünkü kabul edelim ki spor yapmayan bir erkeğin zamanla erkeksi özellikleri yok olmaya başlayacaktır. Özellikle günümüzde artan şeker ve işlenmiş gıda tüketimi bu durumu daha arttırmıştır. Çok net olarak söylüyorum göğüs bölgesi yağlanan erkek kadinlaşmaya başlamıştır.
avcı toplayıcı genlerine ihanet eden erkektir.

günde 20-30 dakika koşun yeter bence.
görüntü kirliliğine sebep olan başka şeyler de var.

çalışmak da spordur. zira 6 gün 12 saat çalışan birinin salonla şunla bunla işi olmaz yorgun argın eve gelir hayat mücadelesi verir.

t:boş yapılmış başlık.
kendi bileceği iştir ancak karı kız için değil de kendi sağlığı için spor yapmalıdır az da olsa.
Erkek mi? Evinde oturup annesiyle kısır partisi vermesi lazım.
bakınız: aha da ben. :(
lan bana bu hep tersi gibi geliyor. kardeşim şimdi her malzemenin belli bir ömrü yok mu? biz neden spor yaparak bu malzeme ömrünü kısaltıyoruz? faa kilon varsa o gidecek kadar spor yaparım başka da yapmam.
bu konuyla ilgili sadece bu videoyu bırakıyorum.

https://youtu.be/Lq0WvSZaCc0