bugün

hepsi rocky filminden fırlamış gibi olan tiplerdir.
ulan hafif bi göbek var onu eritiyim diye gittim baktım herkes baklavalı maklavalı.
utancımdan spor salonuna yazılamadım.
yetkililerden bir yardım bekliyorum.
1-'' ben çok kas istemiyorum, arnold gibi olmak istemiyorum'' tipleri. sanki arnold, salonda lavuk lavuk çalışırken birden kas yığını oluverdi.

2-''göbeğimi eritsem yeter''tipleri. göbek vücuttan ayrı özerk bir organ değil canım, sadece göbeğini eritemezsin, bölgesel yağ yakma diye bir şey yok malesef.

3-salondaki üye sayısı aşırı arttığında, yeni başlayanlara çok ağır programlar verip kaçırtmaya çalışan işguzar hocalar!
- Filmlerdeki kaslı adamları görüp "ha ben de böyle olacam karılar bana hasta olacak" kekoları.

Her akşam bu tiplere şahit olmaktan bıkkınlık geldi artık. Yahu bir insan duştan çıktıktan sonra da kokar mı amk?

Hele Bir de rekabete girenleri var ki ömre bedel. Ne yaparsan 3-5 fazlasını takan kekolardan bahsediyorum. işte sporun en zevkli kısmı da burası. öncelikle Hafif ağırlıklar takıp kekonun kendine olan güvenini tavan yapmak gerekiyor. Sonrasında adeta köyüne dön dermiş gibi 50-60 kg fazlasını kaldırıp spordan soğutabilirsiniz ibneyi.

Edit: şey çocuğu üzerine alınmış. 1.5 yıldır bu işin içerisindeyim. Dünkü bebeler bana iş öğretmesin.
3 5 kasli disinda brad pitt gibi vucut yapicam abi ne yapmam gerekir diye soran gotlutiplerdir. once 100 kilonun altina bi dus sonra bired mired de amk denilesi ibneler. (bkz: swh)
kas dağları arasında kaybolmuş kafalar, minicik şortlu adamlar, göğsünü kabarta kabarta yürüyen dikkat çekmeye çalışan ezik beyinler (ağırlık kaldırırken neredeyse acıdan zevk alanlar, ııggghhaaaa bağırışmaları), klas bir spor salonuysa zengin tipler ( fıstık tabir ettiğimiz bayanların yanında), para bende istesem spor salonunu da alırım tarzı insanlar, adam gibi sporunu yapmaya gelen beyler, vücut yapmak ( bulk ) isteyen ergenler, şişman abiler ama kız kesmeye gelenler de var içinde elbette. hatta birazdan bahsedeceğim bayanlar neden yanlarındaki koşu bandından ayrılıyor diye de trip atanlardan var. ya bayanlar hem de nasıl bayanlar içlerinde bir şey var mı yok mu tartışılır sonrasında neredeyse şeffaf taytlar, incecik askılı t-shirtler, göğüsler fırlamış, saçlar fönlü. bir diğer tarafta balık etli adam gibi sporunu yapmaya gelenler ve şişman bayanlar. onlar kendi halindeler dikkat çekici olanları ise yazıverdim.
* Yağları kasa dönüştüreceğini zannedenler. (Ki artık açıklama yapmaya bile üşeniyorum.)

* Bölgesel yağ yakma safsatasına halen daha inanıp mekiğe abananlar.

* Bacak günlerini es geçip üst gövdeyi şişirerek tavuk gibi ortada gezenler.

* Salondan çıkar çıkmaz Burger kingde menü gömüp "neler yaptım da zayıflayamadım" diyenler.

Bu liste böyle uzar gider.
yeni başlayanların ağzından düşmeyen birkaç cümle;

hocam yaza yetişir miyiz? (ulan ramazan'da pide kuyruğunda mısın pezevenk?)

hocam protein tozunun böbreğe zararı var mı? (seninkine zarar aq)

hocam x arkadaş şunu dedi. (hay senin arkadaşını...)

hocam diyet programı verir misiniz? (diyetisyen miyim lan ben?)

hocam ananız güzel mi?
görsel