bugün

sozlukde barınan,entry girme ayagına kız kaldırmaya calısan userleri tespit etme yöntemleridir..

-bir bayanın sözlüge yeni üye oldugunu hatta hiç entry girmemiş oldugunu bilmesine ragmen,bu bayan userin nickinin altına zaman kaybetmeden entry giriyorsa.. örnek olarak (bkz: ahu)

-bayan userin haksız olmasına ragmen fikirlerini hiç degiştirmeden onun fikrini şuursuzca savunuyorsa..

-gördügü bayan userlerin dandirik entrylerine dahi utanmadan sukela veriyor akabinde "cok güzel entry girmişsin,helal olsun,tebrik ederim.bende istanbul'dan amelecan"seklinde mesaj atıyorsa..

-hem cins yazar sozluk adına g*tünü yırtmasına ragmen "aa sktir et,ne var bende yaparım aynısı,hatta daha iyisini.al ulan basıyorum şimdi 0 ı.hatta onu yapmıyorum,allahından bul.ama dur ben şimdi sana bi ayar vereyim"seklinde düsünce ile gidiyorsa** biliniz ki bu user kacınılması gereken,imkanlar el veriyorsa katli vacib olan abazan bir userdir.
çok kolaydır. "merhaba ben melisa, tanışabilir miyiz" diyerek özel mesaj atılır ve sabırla beklenir.
- abazan da olsa insandır. niye dalga geçiliyor kiğ? biz bayanları anlamıyorum!

edit: bir de şöyle bi'şey varmış; (#658527)
(bkz: abazan yazarlar tedirgin)
bayan olduğunuzu belli ettiğiniz ilk entrynizle beraber msaj kutunuza düşmeye başlarlar. sokakta yanınıza gelip konuşmaya cesareti olmayan insanlar size çok rahat özel msaj yoluyla sarkabilir.
tespit edildikten sonra ne yapılacağı merak edilen taktikler.
(bkz: abazalıktan kurtarmak için vermek)
(bkz: abazalıktan kurtarmak için genel eve götürmek)
sözlüğün adı uludağ sözlük'se mevcut olmayan taktiklerdir. çünkü uludağ sözlük abazan yazar barındırmaz. *
"acayip güzelim, herkese veriyorum, sarışın, renkli gözlü 175 boylarındayım."
tarzı bir entry ile testip edilebilir.
tespit yeri özel mesajlardır.
kulağını yalayın. erojen bölgesine sürtünün. msn isterse abazandır. "ibne misin lan sen" filan diyorsa gerçeği kabul etmek lazım, ibnesinizdir.
(bkz: başlığın suyunu çıkarmak)
"sana şu an vermek istiyorum" gibi tuzak cümleler kurun. sizi bir bira içmeye filan davet ediyorsa su katılmamış abazandır. kollayın götü.
cok kolaydir. bayan yazarlara sarkanlar desifre edilsin diye baslık acarsin kendini ifsa edersin.
maç seyrederken önünde striptiz yapın. ve aniden "maç kaç kaç?" diye sorun. cevap 2-3 saniye gecikmeli geliyorsa bilin ki abazandır.
sevişirken kulağına ayıp şeyler söyleyin. sevişmenin ritmini arttırıyorsa off off abazanın önde gidenidir.