bugün

Gitmez dediklerim hep gitti.
çocukken hayalet görmüştüm. tabi inandıramadım kimseyi.

birkere de ağaçların arasına inen insan büyüklüğünde ama kanatlı bir yaratık görmüştüm. fakat kanatları rüzgar çıkarmıyordu ve geceydi. evet

edit: tabi gene inandıramadım . *
doğmak. daha olağanüstü bişey olmadı zaten.
Karabasan gelmişti gece.
iki gece üst üste uykumdan uyandım ve saate baktığımda ilk gece tam 04:00, ikinci gece tam 02:00 idi.
ilginç gelmişti bana ve uykum çok huzursuzdu.
Yanından geçerken mutfağın ışığı kendiliğinden açılmıştı. Pek siklemedim tabi.
bazen gece gezerken yanından geçtiğim sokak lambalarının sönmesi.

sık sık olunca insanı tırsıtıyor.
Birgün yatakta odanın ışıkları açık iken yatağımda uyuyordum. Birden bire alnımı bir şey öper gibi oldu değişik bir şey oldu. Rüyadır beynim bana oyun oynuyodur falan dedim yattım. Gine oldu mk. Alnımı öpüyor mu yoksa başka bir şey mi yapıyor anlamadım. Gittim anneme sen mi öptün alnımı dedim. Annem Hayır dedi. O günü unutamıyorum. Çok enteresandı.
Bir gün de akşam kapıda ki gölgeme bakarak yürüyordum bi de baktım yanımda bir gölge daha var. Kalbim acaip çarpmıştı.
Üç kere falan da Astral seyahat yapacakken korkudan uyanmıştım. Astrala geçiş çok zor oluyor. insan ürküyor, uyanıyor hemen.
Bir kerede ruhum sanki bedenimden ayrılmak istiyormuş gibi bir his yaşadım. Bedenim yukarı doğru yükseldi istemsizce.
lisedeydim eve gelirken kaldırımda ufak bi kedi varmış görmedim dibine gelince gördüm gri renk.

basmamak için kendimi yola attım kedinin öleceğini saliseler içinde düşünüp ne ilginç bi refleksse yola girdim. neyse bi kamyon o anda hızlıca geliyodu bana vurmamak için kaldırıma çıkıp kediyi ezdi.

çok ağladım orada. bazen olacağı varsa oluyor.
geçici beyin fonksiyonlarını kaybeden kekoların paranormal bir olay yaşayabileceğini sandığı başlıktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar