bugün

saklanmaya çalışılan, baskı, yıldırma, sindirme politikalarıyla nispeten başarılı da olunan ama artık lamı cimi kalmamış, ayyuka çıkmış bir vaka.

kim var bu sözlükte şan ve şöhret sahibi? moderAtörleri saymayın. onlar her entryyi okumak zorunda kalan vahdettin zavallılığında statü sahipleri. yazarak, haklı ve meşru bir popülarite yakalamış, kitlesi olan yazarlar kimler? bir elin parmaklarını geçmeyen sözlük ünlüsü ya da yaygın tabirle celebrity diyebileceğimiz yazarlar?

bi vodvil var. genç yetenek. ara sıra vasatın üstünde komik şeyler yazıyor. bi repır var. bi hüznün istifran olsun, okuyana koysun bi de bir kaç kişi daha. bir ibne vardı şimdi yok o. bu kadar.(dikkat ettim homo hariç hepsi geyikçi insanlar. yani taşşk entry alanında geliştirmişler kendilerini. başarılılar da sözlüğün vasat uuserları nezdinde. başarılılar ki popülerler.)

ben bu şöhretlerin cinsel yaşamlarını sorgularım. şöhret öyle veya böyle hatunu getirmelidir benim indimde. yoksa şöhret olmuşsun sözlükte, popülersin, yanlışlıkla tuşlara değse elin ondan sonra gidip enter'a bassa ve bu entry haftanın en beğenilenlerine girse... ne fayda! cinsel anlamda bir karşılığı var mı bu sanal ihtişamın? yok...