bugün

saçma başlıkların açıldığı ve gereksiz entrylerin girildiği andır.
içinde bulunulan andır.
bazı yazarların sözlüğün seviyesini kendi seviyeleriyle eşitlemeye çalıştığı anda denebilir.
zira paylaşacak bir şeyi kalmayan yazar arkadaşlarımız beşinci nesli hedef alarak rant sağlamaya çalışmaktadır. ancak kalitesinden ödün vermeyen beşinci nesil buna meydan da vermeyecektir. nokta!
5.nesil e gereksiz yere saldırdıktan sonra oluşan durumdur.
(bkz: ben 4 nesilim daha uzaga işerim)
(bkz: ben 3 nesilim daha uzaga işerim)
(bkz: ben 2 nesilim daha uzaga işerim)
(bkz: ben 1 nesilim daha uzaga işerim)
bu mevsimde olur böyle şeyler diyip üzerinde çok durulmaması gereken eğer üzerinde durulursa bu saçma başlıkları açanların kendini yazardan sanmasından korkulan durum.
(bkz: 5 inci nesil yazarlari toptan sikmek) başlığı açıldığı an düşen seviye dibe vurmuştur.
(bkz: durduk yerde eksi oy verenin anasini sikeyim)

seviye ben yazmaya başlayınca mı düştü?
fenerbahçe - galatasaray rekabetini çirkinleştiren yazar adı altında kuyruk acılarını sözlükte giderme çabasına giren, yaralarından bir türlü kurtulamayanların laf yarışlarını hakarete vardırarak çirkef yüzlerini gösterdikleri anlara tekabül eder.

(bkz: 29 temmuz 2008)
sözlüğe abazan tayfasının dadanıp herkesle cinsel ilişkiye girme isteklerini aktarmaları sonucunda oluşan durum.
(bkz: durduk yerde eksi oy verenin anasini sikeyim)
(bkz: 5 inci nesil yazarlari toptan sikmek)
kendi içsel dürtülerini sözlük aracılığıyla dillendiren, ancak sözlüğün refahını bozan arkadaşlarımızın çoğalmak istediği andır.
şirinler, pokemonlar, nesil çatışmaları..

(bkz: ne ayaksınız lan siz)