bugün

daha da karizması için (bkz: sosyal paylaşım sitesi hesabına sahip olmamak)
sosyal paylaşım sitelerini fazla ciddiye alanlar için geçerli olacak karizma.
bi de bunların üstüne telefonu kapatıp, ulaşılmazlıgın verdiği dayanılmaz hafiflik, özgürlük ve coolluk varki, herkese tavsiye ederim.
sevgili edinildiğinin, bir süre sonra "sevgilimi kaybedeceğime sosyal paylaşım sitesinde ki sayfamı kaybederim* " mantığına girildiğinin, sevgilinin triplerinin çekilmediğinin aleni kanıtıdır.
- senin facebook un varmı?
+ yok ya.
- neden
+ vardı da deactive halde. kullanmıyorum yani artık
- neden
+ bana ulaşmak isteyen arar sorar beni. gerek yok yani.boşa geçiyor zaman orda
kapatıyorum, kapattım diye diye günlerce kişisel iletide yayınlarlar... kimse iplemeyince de iki gün sonra açarlar aynı hesabı.. sonra da yandı gülüm karizma olmasın aman kimseler durumu çakmasın diye çok ısrar ettiniz döndüm geri derler... işte o an karizmanın artık kalmadığı andır...

ha bir de bunların listemden bıdı bıdı düşünenleri, vıdı vıdı yapanları siliyorum, sildim, sileceğimciler vardır ki dikkat edilirse liste sayısı hiç eksilmez... bunu farkedenler açısından o şahsın da yukarıdaki örnekten farklı değildir karizmasal durumu...
facebook'ta hesabın var mı?
yok yea amele gayniyü urada..

tamam tamam şaka yapmıştım. asıl mesele herkesin yaptığını yapmamakta gizlidir işte. herkesin giydiği ayakkabıyı giymemek, içtiğinden içmemek, herkesin sçtığına sçmamak, herkesin yattığıyla yatmamak.. çoğaltılabilir.