bugün

ulan ismet paşa ne büyük adammış ne güzel demiş ''milletler için şartlar tamam olduğunda ihtilal haktır'' diye eh adam haklıymış ki bu sözü ettikten 40 gün sonra cidden ihtilal olmuş.

demek ki türk halkı için ihtilal şartları hazır değil? ordu göreve diyen akılsızlar unutmasınlar ki devrimci silahlı müdaheleler orduyla değil harbiyeyle yapılır!
Faydasizdir.

Simdi ben bunu yapmayacagim. Marjinalim ya. Ne kaybederim türklügümde? Yada baskasi ne kaybeder kürtlügünden. Gecin la gecin ugrasmayin bos islerle.
(bkz: isimlere tc eklenen facebookların kamulaştırılması)
hayır komik olan şu, facebook'ta yapılan eylemi klavye delikanlılığı çerçevesinde eleştirenler aynı şeyi sözlükte yaptıklarının farkında değil mi?

hatta ben de bu entryle aynı kapsama girdim. döngüye girdim hassiktir.
AKP’nin ülkede T.C adına bir şey bırakmazken ‘isimlerin başına T.C koyup çaresizliğimizi dizginleyelim’ mantığını eleştirdiğim için T.C düşmanı da oldum. T.C’nin kurumları teker teker satılırken ‘özelleştirme iyidir’ diyerek susanların,coplanmaktan biber gazı yemeden korkanların,karşıdevrime karşı Facebook’tan direneceğini düşünecek kadar saf olanlara karşı bir tepkiydi benim ki.Merak ediyorum ayrıca bu vatandaşlara ‘Gelin incirlik’te ki ABD üstlerine yürüyelim’ deseler kaç tanesi gelebilir? En az sizler kadar yurtseverim demek isterdim ama ne yazık ki sizler gibi Facebook yurtseveri olup iş gerçeğe geldiği zaman kuyruğumu sıkıştırıp kaçanlardan hiç olmadım.