bugün

ilgi orospusudur. Net.
yakınları öldüğünde kişinin fotoğrafını paylaşıp altına saçma yorumlar döşeyen kişi de budur. o dakikalarda nasıl bunları düşünüyorsunuz aklım almıyor. aşkınız, üzüntünüz her şey mi beğeni istiyor.
üff gereksiz insan. sıçtığını da atsa ya diyeceğim de yüz bulup atmasından korkuyorum.

(bkz: bok muhabbeti)
Hahaha Hunharca Güldürebilir bu fotoğraflar.
bunun bir tık üstü, hastaneye hasta ziyaretine gidip, yatakta yarı baygın yatan hastayla, sırıtarak resim çekilmek. ölse göbek atacak demek ki.
yaş ortalaması dağınıktır ergenlerde yapabilir kocası tarafından aldatılıp ilgi isteyen bir kadın tarafından da yapılabilir ama yapanların çoğu kadındır.
işte en anlamadığım sosyal medya bulaşıkları bunlar. arkadaş serumlu fotoğraf nedir ya, ne gerek var. altında binüçyüz tane geçmiş olsun yazıldığı zaman iyileşecen mi yani. en son 11 yaşında gördüğün o zaman da sevmediğin ve hala sevmediğin okul arkadaşın serumunu görünce sana dua mı edecek.

canım babamı zor kurtardık adamları var ya bir de. onları sabaha kadar ıslatacan, sabah da kalkıp ıslattığın hortumla döveceksin.
ben ilgi çekmeye bayılıyorum, haydi herkes beni arasın mesaj atsın ne olduğunu sorsun yanıma gelmek istesin ben de onlara iyiyim teşekkür ederim diyeyim demenin şifrelisidir.