bugün

bir kaç hafta önce bir türk vatandaşının "biz yiyecek bulamıyoruz ama mülteci araplar her gün evlerine muz götürüyor" şeklinde yayınlanan video sonrasında, ülke içinde son model arabalarla gezen "mülteci, savaştan kaçmış" araplar, türklere karşı sosyal medyada provokatif videolar çekmeye başlamıştı.

bu durum, akapeye oy veren arap sevicilerin bile zoruna gitmiş olacak ki, şikayetler gelmeye başlayınca, aslında kanunsuz olmayan bu davranışları, fakir kesimin gönlünü almak için, gözaltılar yapmışlar.
https://www.mynet.com/sos...liye-gozalti-110106873175

buradan iki cahil kesime seslenmek istiyorum;
1- eyyy arap seviciler; sizler oy kullanmayı bilmediğiniz için bunlar (kendi söylemlerine göre) çantalarını alıp gelmişler. içeriye giren arapların haddi hesabı yok. kurallar, insan hakları umurlarında değil. geçtikleri yerleri çöp ve leş halde bırakan, çalışma gücünü yerleşik insanların elinden alan, işçi piyasasını bitiren, üretim kalitesini düşüren bu araplara kızmaya hakkınız yok! bunları başımıza siz getirdiniz ve ileride bunlardan doğacak tüm sorunların sebebi de sizsiniz.

2- ekşi sözlük yönetimi;
ekşi sözlükte, araplara karşı bir yazı yazıldığında ırkçı, ayrıştırmacı vs şeklinde etiketleyip, sözlükten atıyorlar. özellikle araplara karşı büyük ilgileri var. ülke vatandaşlarının hakları yenilirken, olan bitene tepkisini yazan insanlara yaptıkları bu davranış, aslında onların içlerinde arap faşitlerinin olduğunu göstermektedir. yaşadıkları ülkede ki kurallara uymayan, çevreyi yok eden, ülkeye ve insanlara zarar veren toplumları deşifre etmek ile ırkçılık arasında ne gibi bağlar olabilir? ülkeye bu derece zarar veren başka toplumlar vardı da biz mi yazmadık?
arapların türkiyeden kaçarken kullandıkları yerleri gezdin mi sayın ekşi sözlük admin o.ç? çevrenin a.s. arapların bıraktığı çöpleri gördün mü?
çevrenin, toplumun, ülkenin a.s. hangi toplum, hangi millet, olursa olsun ben onun hakkında yazarım. hangi ülke olursa olsun, dünyadaki bütün doğal alanların korunması gerekmektedir. çevreyi katleden her kim olursa olsun karşında olacağım.