bugün

Sözlüğümüzün başlıktaki karakter sayılarını sınırlaması nedeniyle bu başlığı şöyle yapamadım: Şirketteki bilgisayarından sosyal ağlara giremeyen insan sayısı... Çünkü doğrusu böyle. Yanıt ise şöyle:
Her 100 şirket çalışanından 72'si, twitter'a ve facebook'a giremiyor muş... Kaspersky Lab ve B2B International birlikte araştırmışlar...

Şöyle demişler: Şirketlerin yüzde 53'ü çalışanların sosyal ağlara erişimini engellerken, yüzde 19'u ise farklı yollarla bu faaliyetleri sınırlandırıyor. Bu durum da sosyal ağlara erişimi, kişiler arasında dosya paylaşımından sonra en çok yasaklı ikinci eylem haline getiriyor

Araştırmanın sahibi Kaspersky Lab, virüsler, casus yazılım, suç izleme (crimeware), hackerlık, kimlik avlama (phishing) ve spam gibi BT güvenlik tehditlerine karşı en hızlı çözümü üreterek anında koruma sağlıyor.

Kaspersky araştırmasına göre, FiLTRELEME NEDENi bu imiş: Sosyal ağlar, popülerliği ve online kaynakların büyüyen açıkları sayesinde kötü amaçlı yazılımların dağıtılmasında en büyük araçlardan biri haline geldi. Örneğin, Twitter'da en çok farkedilen açık kullanıcıların virüslü mesajı görmesiyle birlikte kötü amaçlı yazılımların bilgisayarlarına hemen bulaşıyor olması. Kaspersky Lab uzmanlarına göre, sosyal ağların çeşitli saldırıların hedefi haline gelmesi firmaların bu konudaki endişelerini doğruluyor. YANi ViRÜS KORKUSU!
Size inandırıcı geliyor mu; bana hiç ama hiç inandırıcı gelmiyor. Şirketlerin internet erişimine uyguladıkları FiLTRELEME SiSTEMi, giderek, devletlerin FiLTRELEME sisteminden daha çok başa bela olacak; Nevzatb dediydi dersiniz.
gerçekten oturup şükretmesi gereken şirket çalışanlarıdır. bizde websence diye bir olay var ki hala daha nasıl sözlüğü yakalayamadı şaşırıyorum.

nereye girsem sadece on dakika sonra pat kapanıyor. yahu arkadaşım amacınız nedir madem nereye girersek kapatıracaksınız ne bok yemeye interneti açıp bizi maymune diyosunuz, facobook hoop kapandı, twitter.com enter hoop kapandı, şaka gibi ya. neyse devam edeceğim bu entrye şimdi çıkmam lazım mesai bitti kendinize iyi bakın.