bugün

türk sinemasında son dönemlerde yapılmış neredeyse tüm filmlerde bir eşcinsellik vurgusunun yapılmasıdır. Mesala anlat istanbul'da bir eşcinselin ne kadar iyi kalpli olduğu ve eşcinselliğe çeşitli göndermelerde bulunurken aynı durum kabadayı filmiyle devam ediyor ve güneşi gördüm bayrağı alıyor. güneşi gördüm filminin neredeyse yarısı doğu türk-kürt meselesi iken diğer yarısı travesti ve eşcinsellere ayrılmış durumda. Şimdi homofobik filan değilim ama arkadaş ben o kadar çok yabancı film seyrettim ki bizim türkler kadar travestilik, ibnelik mevzularına onlar aslında bizden biri iyi insanlar mesajını verdiğini görmedim.

ha şimdi diyeceksiniz ki travestiler türkiye'de şiddet görüyor. Toplum tarafından istenmiyor vs. Ben de size eşcinsellik=travestilik değildir derim. Ya bir insan eşcinsel ise neden tek dışa vurumu erkek orospuluğundan geciyor anlamıyorum. Eşcinsel adam eşcinseldir. Hayatını ona göre kurgular toplumda o şekilde var olur. Ama kardeşim eşcinsel duygulara sahip olup parayla erkeklere sevişerek bundan para kazanarak, eşcinselliğini seks üzerine kurmuş bir insana da çok olumlu ve sevecen bakmamıda lütfen istemeyiniz benden.
bir öpüşmedir gidiyor anlamadım.
hayır 500 bin dolar da teklif edilmeden hem de. açın türkiyenin önünü durduramazsınız.

(bkz: koçum benim)
(bkz: travesti)
türkiye'de bazı şeylerin aşıldığına işarettir bu.çünkü eşcinseller adam öldürmez vs. vs..nedendir bilinmez bu kadar dışlanmaları,tercihleri farklı diye bir insanı ötekileştirmemin yanlış olduğu ve ne yazıktır ki onları insandan saymayan insanlara! onların da insan olduğunu, insanca duygular hissedebildiklerinin gösterilmesi güzeldir.doğrudur.