bugün

Insanlıktan nasibini almamış bir solcu lafıdır
Soma'da yaşanan kazanın ardından yapılan bir söylem
Allah sizi ıslah etsin ne diyeyim utanmazlar.

Edit: hayatı internetten ibaret olan insanlar link istiyor
Adam bunu yanımda dedi yanımda, böyle insanlar var aramızda
Merak etmeyin yas bitince açık açık hepsi söylemeye de başlar.
kaynak gösterilmeden yapılan haberdir.
sevinen yoktur ama insan hak ettiği şekilde yönetilir lafı çok yerinde laftır sen çalıştığın holdingi yandaşın diye denetlettirmeyen bir partiye senin güveliğini yandaşının çıkarları için hiçe sayan partiye oy verirsen ağlamayacaksın kaza değil geliyorum demiş.
birileri fark ettmiş manisalı vekiller önerge vermiş ne olmuş hiç birşey yapılmamış ne olmuş yüzlerce can gitmiş suçlusu kim sizi umursamayanlara oy basan sizler.
ölümleri normal iş kazası gibi gösteren ve alay eder gibi hallere giren şerefsizlerin sesyayarlarının uydurmasıdır. daha önceki iktidarlar zamanında da pek değeri olmayan halkın vahşi kapitalist akp döneminde pek paralık değeri bile kalmamıştır. ama, soma'da akp'ye oy verdiğine bin pişman olan halkın uyanarak akp'ye atacağı çifte pek olacaktır. soma'da tepkilerden korkup markete girmek, düşüşün başlangıcıdır.
sen buraya sevinen birinin bkz.'ını kaynağını getir, öyle konuşalımdır.

atıp tutmak dünyanın en kolay şeyi, ha ben illa insan arasına karışmak istiyorum diyorsan kumda oyna.
Yok öyle bi şey. Varsa da ak pak gençlerin karalama kampanyasıdır. Bi solcudan böyle bi şey beklemek de yapacağına inanmak da affedersiniz aptallıktır.
böyle bir şey yoktur. romantik bir yazarın hayal gücünden başka bir şey değildir bu. berkin elvan öldüğü zaman bu kafalar polise taş atıyordu iyi oldu diyen kafalar değil m? ölen herkese üzülüyoruz ayrıca bir sosyalist eşitlik emek özgürlük diye haykırırken böyle bir şeye seviniyorsa bazı sorunları vardır. son olarak ölümleri kader zenginliği fakirliği kader olarak görüp dünya düzenin alkışlayan bir salak suçu kendinde aramalıdır.
olmayan sevinmedir - sadece akp dalkavukları böyle der kral çıplak arkadaşlar diye hatırlatılması gerekir!
belgeyle gel belgeyle itten türemiş.
böyle bir şey yok, ama "ingilterede de olmuş 1860larda ne büyütüyorsunuz" diye kendini rahatlatan orospu çocukları var.
olamaz böyle bir şey, olamaz.
Yas bitince açıkça söylenmeye başlanacak söylemdir
Merak etmeyin.
at yalanını sikeyimdir .

ulan at kafası, eğer bana bunu dese onun ağzını burnunu dağıtır sonra fotoğrafını çekerdim !
Belgelere göre Sadece bir kişinin yaptığı eylem.
böyle bir acizlik olabilir mi ? bu milli bir acıdır . acınında rengi partisi olmaz . aloooo atın şu at gözlüklerini safları sıklaştırın en azından şimdilik . akp'li değilim günahımıda vermem ama mesele bu değil mesele 400 den fazla hatta dahada fazla çocuğun babasını 200 den fazla annenin babanın evladını bir cinayete kurban vermesi.
insanlığın bittigi yerdeyiz. .