bugün

(bkz: emekli-dul-yetim)

Edit: şimdi bu trolün karmasına bakacaksınız emekli dul yetim yazısını göreceksiniz sonra beni artılayacaksınız.
sırf badem bıyıklı diye başına getirildiği işten bir sik anlamayanların yanında lafı olmayacak bir durum.. kaçırsınlar.. amk bademlerine mi kalsın para? kalmasın amk.. vatan hainliği sadece vergi kaçırmakla olmaz.. ülkenin en önemli birimlerinin başına sadece yandaşı diye birilerini getiren de vatan hainidir, hiçbir sikten anlamadığı halde o görevi kabul edip milletin parasını haksız yere maaş olarak alan da vatan hainidir..
bir iddia.

badem bıyıklı olup gelirini olduğundan az gösteren çok esnaf sayarim.
görüşü belli olmayan bi yazarın solculara laf sokmaya çalışırken sadece laf kalabalığı yapma durumu.
1950 yılında beri iktidara gelenlerin hep sağcı olması ve yolsuzluk yapması.
çok çalıyolar dimi hükümet naapsın gariplerim vergisiz elmas ticaretiyle kıt kanaat geçiniyolar.
günümüzde türkiyede solun silik kalmasına neden olan durum. biraz sağdan bu konuda ders alınması lazım bu işin de zekatı verilmeli tabi.
asılsız bir iddia,

çünkü vergi kaçırmak suçtur ve bunu sadece solculara yüklemek ne kadar mantıklı olabilir? her düşüncesiz, bencil insanın yapabileceği bir davranıştır.
güncel Önemli Başlıklar