bugün

1.adım : böğürmek. unutmayın sesiniz ne kadar çok çıkarsa o kadar çok haklısınız demektir.
2.adım: ülkenin başına gelen iyi şeyleri görmezden gel , ülkenin başına kötü gelen şeyleri erdoğana yık.bu önemli adımdır es geçme.
3.adım: sosyal medyada dönen her yalana sorgusuz sualsiz inan. sen bunun için varsın unutma sakın..
4.adım: erdoğan senin düşmanın. ve ebediyen öyle kalacak. bu ilkeyi asla unutma.
5.adım: zafere giden her yol mübahtır anlayışını benimse. benimse ki erdoğan nefretini kusmak için her yol sana mübah gelsin.
6.adım: erdoğan ne derse tam tersini söyle. zıt anlamı yoksa boşver , başka konuşmalarını bekle.
7.adım: sözcü oku.ekşi sözlükte takıl. bak bunlar çok önemli sakın yapmadan geçme .
8.adım: dünyanın herhangi bir yerinde meydana gelen doğal afeti, olayı, katliamı erdoğana yık.dikkat bu adımı uygulamada yaratıcı zekan çok önemli.
Sağcı olmanın yanında birden fazla özelliğe sahip olmaktır. Onların tek özelliği vardır o da "beyinsizlik"
Sol tarafa iyi bakmak. Evet.
gençler çomar olmaya devam mı? hadi kahvehane muhabbetine devam ben sizi bölmeyeyim.
görsel
En az sağcılar kadar gerizekalı olmak. Evet bu ülkenin sağcısı da, solcusu da net gerizekalıdır. Bir bok olmaz sizden.
güncel Önemli Başlıklar