bugün

ikisi de trip atar.
genelde sağcılar biraz erkeksi ama solculardan daha akıllı olurlar. Pek güzel oldukları söylenemez. Sağ'ın ne olduğunu iyi bilirler.

solcular güzel akılsız ama yollu olurlar. zaten bi kız biraz güzelleşmeye başlayınca hemen solcu olur. profilde mustafa kemal fotoları, berkin elvan fotoları tayyip capsleri falan. cool görünmek için ateistlik gibi davranırlar sonra biz müslümanız siz din tüccarısınız derler.

ama solculuk nedir? sorusuna asla solcu kızlar cevap veremez. chp lokalinde oturmak sonra erkeklerle içip sırayla karedeki herkese elletmek falan nasıldır onları daha çok bilirler.
solcu kız "ay aşk olsun, sevgi olsun, insanlar, pıtırcıklar, barış, kardeşlik" diyerek kadıköy'e inen beynini pek kullanamayan ama ne hikmetse dersleri iyi olan. genelde aile baskısı sandığı korumacılıktan kurtulmak için ayda 100 kere "18'ime bir gireyim.." diye başlayan cümleler kuran kızlardır. (namusları hakkında değişim gözlemlenmiştir) 18 yaş üstü olanları da 23-24'e kadardır, sonrası kartlaşır ve 30 yaşına doğru fikirleri sertleşir.

(bkz: Yirmisinde komünist olmayanın kalbi, kırkında hala komünist olanın aklı yoktur.)
-bernard shaw

sağcı kız ise vatanını, milletini bilen, seven ve sayan. daha ağır başlı erkeklerle oynaşmak için değil davası için ülkesinin bekası için kardeşçe geçinen kimsedir. bana çok saçma gelir oynaşan, açık saçık fotoğraflar paylaşan sağcı kız.
sağcı kız delikanlıdır, zarar gelmez.

bunlar kısaca profiller, yanlışlarda olabilir, eksiklerde...
ülkücü kızlar alır*:

görsel
kesinlikle solcu kız/erkek.
Vs alır.
Ortadaki kiz alir. O ne biçim versus la. Kiz kizdir solu sağı mi var.
ikisi de insandır.
beyler solcu olunca pkk'lı olunmuyor; pkk lılar solcu filan da değildir solcu olmak için önce insan olmak lazım pkk'lılar maymuna benziyor.
Sağcı kızların pasifiyetini düşünürsek solcu kızlar. Anca asenasız aşılmaz ulu tanrı dağları yazsınlar sağa sola.
solcu kız olmaz, kadın olur.

Tutamadım kendimi ^-^
Solcu kız hard..
hikayeyi okuyanlar bu türküyü mutlaka dinlemelidirler:

iki Gözüm iki Çeşme

Özer Şenay

Ben Gurbetin Kucağında,
Düse Kalka Yoruldum.
Bir Zalimin Ocağında,
Can Evimden Vuruldum.

iki Gözüm iki Çeşme,
Yanaklarım Islanır.