bugün

kardeş sıkma canını! b*k kokacak ki b*kluğu belli olsun değil mi?

ha bir de, akıllı ve bilinçli bir ateist zaten uğraşmaz böyle şeylerle. inanmadığı bir şeyle vakit öldürmez. böyle saçmalıkları yapan genelde "münafık tipler". Derdi inanmak ya da inanmamak değil yani. Prim yapıp kendini tatmin ediyor. Bir nevi "masturbasyon" anlayacağın!
hayatlarında başka edit copy paste yapacak şey bulamadıkları için olsa gerek. aslında hiç cevap vermemek gerekir ama insan sorumlu hissediyor kendini. amaç ögretmek degil öldükten sonra bu inançsız bana küfür ederken neden sessiz kaldın sorusundan sorumlu tutulmamak içindir. yoksa zaten ne o benim fikrimi degiştirir ne ben onun fikrinin degiştiririm.
islamcı bir sözlük olan uludağ sözlüğe hiç yakışmayan bir durumdur, bu tür başlıkları yazanlar gaflet uykusundadır. yaşasın islamcı başlıklar !
(bkz: uludağ sözlük ramazan eğlenceleri)
karşı çıkarsam fikrimde daha sabit olurum diyen yazar başlığıdır.*
allahin dininden ve muslumanlardan rahatsiz olundugunu acikca otaya koyan bir durumdur. allahin arzinda allaha kulluk bilinciyle yasayan insanlarin, gercekleri dile getirmekten usanmayacagi da gercektir.
nihayetinde sözlük ortamıdır burası. herkes kendi düşündüklerini insanlara zarar vermeden(zarar verildiğinde moderatör denilen bir müsessese vardır efendim) yazmakta özgürdür. sen de islamı yaz abicim. karısan eden mi avr sorusu gelir aklıma nedense. hah unutmadan olur öyle.