bugün

Tamaaaaaammm...
Hayat herkese eşit davranmıyor biliyorum bir kader var ve bindik gidiyoruz işte
Tamam sorun yok ama ne bileyim güzel yazarlar

Millet 50 ayrı ülkede 500 farklı düpün yapıyor
Ben 19yaşımda ev almak için para biriktiriyorum

Millet evi arabayı satar dünyayı dolaşır
Ben para gitmesin gelecek önemli diye 3 durak ilerdeki havuzs gitmiyorum

Millet 19 yaşında sürter gezer tozar sevgili yapar ortam kurar.
Ben aynı yaşta vardiyeli 10 saat işinde yol 2 saat sürünüyorum hiçbirşeye vaktim yok ailemi zor görüyorum

Millet hiçbişeyi takmaz kırgınlık küslük kavga
Ben bir küçük sözü kalbi mi kırıldı der dert ederim kendime

Sokayım böyle hayata ak.
Hiç bi zaman tam olamadı hep çeyrek kaldım kıyafet aldım yaz kış 3 5 giydim 2 sene modaya uyamadım uymadım ekranım kırık2010 model ı phone 6 pesinde kosamadım kosmadım çünkü hep düşünecek dahaa önemli şeylerim oldu

Bilmiyorum hayat bilmiyorum arkadaşlar. Sokayım böyle hayata.
19 yasında çalıştına göre okumuyosun .. Kank açıktan da olsa oku bence en azından kpss çalışır memur maaşı alırsın...

Açıktan okuyup kaymakam olan var . imkansız degil yani ..
çok dert etmemek gereken durumdur.
başkasının hayatlarına bakarak, kendi hayatını kendine zehir etmeye değmez.
zor geliyorsa, şuan yaptıklarını yapmaz kendine bile rest çekersin.
ama sorumluluk sahibi bir insansan, kendine aklı ve mantığı kesen bir yol bulur oradan devam eder ve kendi zamanının gelmesini beklersin.
ağlamak için masum bir yer değil dünya.
savaşmaya erken başladıysan, antremanlı olmalısın.
kolay gelsin.
Tek derdin bu olsun dediğim başlık. Yaşayabilmek için kendime günde 4 tane iğne yapmam gerekiyo. en lezzetli şeyler olan tatlılardan olabildiğince uzak durmam gerekiyo kendi iyiliğim için. Ve inan bana bundan daha kötü hastalığı veya sakatlığı olan insanlarda var. Hayat koşullarını geliştirmeye çalış elbette ama sakın unutma yaşadığın hayatı seve seve kabul edicek insanlar var. Önemli olan sağlık yaşamayan kolay kolay fark etmez.
(bkz: Sokarım böyle hayata diyip bakkala gitmek)
bir çocuğun çırpınışını izlemek;
bir bebeğin ağlayışını dinlemek;
yoksunluk,
sokakta gördüğünde 'merhaba' demeyeceğin bir çocuğa sarılabilmek,
evet; sokayım böyle hayata.
sıcağı sıcağına adlı programı izlemek.
Büyük bir hırsla çözmeye oturduğun testin ilk sorusunun yanlış çıkması.
sevdiğin, çok değer verdiğin birinin gözlerinin önünde erimesi ve elinden hiçbir şeyin gelmemesi.
Mesleğimden nefret ediyorum, hali hazırda işim de yok, ailemle yaşıyorum, arabam yok, arkadaşlarım uzakta, sevgilim yok, yedi aydır seks yapmadım, sigarayı alkolü bıraktım, zaten param da yok. Sabahtan akşama kadar ev işi yapıp akşam spora gidiyorum.

Özetle ölsem de kurtulsam bu bok hayattan.