bugün

Arabası bağlanıp, ehliyeti elinden alınıp kasti adam öldürmeye teşebbüsten ceza alması gereken orospu çocuğudur.

Bu kelimeler için çok özür diliyorum, lakin içimdeki öfkeyi baskılayacak başka bir yöntem bulamadım.

Akşam evime dönerken tek arabanın zar zor gidebildiği, yayaların yolun ortasından yürümek zorunda kaldığı evimin sokağında ölümle burun buruna geldim. Hızı en az 100 km olan bir jeep tarafından ezilme tehlikesi atlattım. Arabanın sesini farkedip geriye dönmemle, kendimi yolun kenarına atmam aynı anda oldu. Ben araba üzerimden geçti zannettim. Çok özür diliyorum bu orospu çocuğu(plakasını almayı yetiştirmedim) frene basma gereği bile duymadan, üstüne üstlük sokağın sonuna kadar gaza basmaya devam etti. Olayın hâlen daha şokundayım.

Bu şerefsiz, haysiyetsiz, onursuz insan evladı bana çarpmış olsaydı ki salise farkıyla kurtuldum, durup geri bakmayacaktı bile.

insan canı ne kadar ucuzladı be kardeşim? Bu olayları düzenleyecek ne adalet kaldı ne de hukuk. Pamuk ipliğine bağlandı hayatımız.
Sana en iyi duyarlilik kasan kişi ödülünü veriyoruz.