bugün

hashtag inden kareler;

görsel
görsel

90 km yolu yürüyerek gidecekmiş dağcılık kolundan selo.

(bkz: gidemedi)
http://www.viratrabzon.co...girisimi-video-20060.html

sizi trabzona sokmayacaiz.
Sen sokağa hendek kazarsan gün gelir lazım olur o yol.
Bölücü pezevenklere eğlence olsun amk. Insan olsaydınız şu duruma düşer miydiniz?
(bkz: pkk nın cizre halkından ağlayarak yardım dilemesi) al lan afsfdsjsd.
bunlarin 13 yaşındakiai molotof yapıyor evde 15 yasindakisi atıyor. 18 yasinda Keleş alip sıkıyor. 22 yaşında canli bomba olup patlıyor.
kürtler sadece ağlamayı, suçlamayı, itham etmeyi biliyor..ama sadece şunu bilseler yeter..siz türkleri ne kadar seviyorsanız onlar da sizi o kadar seviyor..
Siz kimsiniz? Biz kimiz?

Bunu anlayan herkesin neye göre hareket edeceği bellidir.
Cizrede olanlarin tek sorumlusu halkin arasina karisip onlari canli kalkan yapan orospu cocuklaridir, kimse polise askere laf etmesin anasini sikerim, tuncelide kizinin gozleri onunde oldurulen polisi hangi baris guvecini konustu, siz bunlari hak ettiniz simdi temizlik vakti gelince aglarsiniz tabi, bu ulke sizden temizlenecek, halk uyumuyor farkinda her seyin cok sukur.
terörizme karşı etkin çözümün bulunduğu yer cizreye giren selodur.
ibreti alem için keskin nişancılarla vurulmalıdır.
Dostum iyi güzel de sonra omo sovol holk diye de ağlıyonuz. O da üzücü yani bırakın bu işleri artık.
(bkz: bekleyin beyler kara sin daha gelmedi)
polis asker artık acımaz ananızı siker aklınızı başınıza alın.

ya adam olun ya geberin it soyları.
bak benim kürtlerle hiçbir sıkıntım yok ama kardeş özerklik ilan ederken iyi, sokaklarınızda pkk kol gezip hendek kazarken iyi, ama ölünce kötü. bak kürt kardeşim hep beraber el ele versek bu pkk belasını bu ülkeden söker atar doğuyu da yaşanılacak müthiş güzellikte bir yer haline getirirdik.
Jitem'in açtığı başlık.

Ama cizreye girerler mi?
Bence girerler. Nedeni ise sivil yöneticilerimizin geleneksel dik duramayışıdır. inşallah yanılırım ama vali askerimize-polisimize bırakın girsinler diyecek bence.
algısına soktuklarım troll-ırkçı yapmış başlığı.

niye sen o zaman cizre de özerklik ilan etmeye çalışıyorsun? hani ırkçı değildin? hani kardeştik?

niye ırk ayrımı yaptın da nüfusunda yazan tc ibaresini beğenmedin?

silktirip gidiniz.

bu ülkede karnını doyurup, meclisten ekmek yeyip bu vatanın; polisine, askerine tuzak kurmak da neyin nesi?

türk halkının sınırlarını zorladınız.
bilginize operasyon yetkisi validen alınıp silahlı kuvvetlere verilmiştir.
silahlı kuvvetlerin vur emri vardır.
orda bir kişi vurulsa çil yavrusu gibi dağılırlar.
Söyleyinde sınıra çok yaklaşmasınlar. Daha bugün alınan kararla tsk: f16 lar sınırdaki tüm hareketleri bombalayacağını duyurdu.

Geberip giderler ağlarsınız.