bugün

kur-an da hadislerle de belirtilen,gavat olmayan her erkek için elzem bir durumdur. zira sen öpüştüysen o da öpüşmüş olarak karın olacak. veee daha niceleri. ki bu devirde zaten 13 yaşında kızın bile cinsellik yaşadığını(kendi rızası ile) görüyorsak, durum cidden vahim.

not: bu durumda kimse suçlu değildir. suçlu varsa bizleriz. kadınlar ve erkekler.
gavatların pek umursamadığı durumdur. hadi dini geçtim, mantıklı olarak bunun olacağını herkes bilir.
şimdi bir kızı küçüklükten bir odaya kapatsak 20 yaşına kadar orda yaşasa yemeğini suyunu versek biz dışarda günümüzü gün etsek sonra o kızla evlensek odanın duvarları mı sikmiş olur kızı yani mecbur çünkü birileri tarafından sikilmeye demi.
(bkz: nur/3)
psikopat ve deli olan kızları içine katmadığım tespittir.

o odada 20 yıl yaşayan kızla evlenecek aminakodumun psikopatını da mevzu dışına itiyorum.
Sünnet oldum ben?

Tövbe deyin lan. Karım yaşayamaz bunu.
Herkes icin gecerli olmayan durumdur. Bir kez bile sevgilisi olmayan bir kizin onune gelenle birlikte olan erkeklerle evlendigini defalarca gorulmustur.
odaya kilitlediğin kişi seninle niye evlensin amk. diyelim ki evlendiniz o zaman evlendikten sonra seni boynuzlayacak.
aksini iddia eden varsa buyursun.

-kaşar dediğin kızın üstüne kalabilmesi için biraz yavşak olman lazım. kaşar olup sana bakıyorsa ya zenginsindir ya da yavşak zaten zenginsen %85 yatmışsındır. zengin olup aksini iddia eden varsa %15 lik kısımdadır.
eğer yavşak değilsen zaten senin üstüne kalması imkansız çünkü sen o kadar ileri gidememişsindir.

edit: istisnalar vardır örnek olarak adam hayatında hiç karı kız görmemiştir bir tane bulmuştur kız da bunu kullanarak evlenir adam razıdır. ama bizim konumuz normal şartlar normal insanlar bu örnekteki değil.
yav hadi benimki çok uç bir örnekti de bu işlerin onunla alakası yok piçin teki olursun dünyanın en temiz kızıyla eğleniriz,efendi adam olursun kaşarın biri üstüne kalır yok mu örnekleri var hem de bir sürü.