bugün

zeki kızdır efenim. sizde bu kadar maço olmayın alman usulü diye bir şey var sanki babanız fabrikatör. he fabrikatör babası olan varsa beni de yemeğe çıkarsın cebime de taksi parası olaraktan elli milyon koysun lütfen. ben otobüsle de giderim.
(bkz: biz kaç kişiyiz)
telefonla gerçek sevgilisini aramakta olan çakal kızdır.
(bkz: beni kadınlarla sınama allahım)
otelde oda rezervasyonu yapan kızdır. direk evine götürmediği için allah onu kahretsindir.
(bkz: gel kız buraya)
yüzsüz dür, arsız dır, gurursuz dur.
siz hesap öderken karşınızda sırıtan kızın bir alt modeli olan kızdır.
hesabı hanımefendi ödeyecek deyip o anda bırakılması gereken kızdır.
"ne yani başında beklesem daha mı iyi olacak" diye düşünen kız olabilir. ya erkeğin cüzdanından yeterli para çıkmama durumunda da bu durumu kınayanlar tutumlarını koruyabilecekler mi acaba. kız yokken belkide kasadaki adamı bi şekilde ikna edebilirsiniz. ama kız yanınızda olursa yok ben ödeyeceğim, neden söylemedin aşkım bik bik bik ötecektir.
sizinli şimdilik işi biten kızdır.
muhtemelen uzak durulması gereken kız tipidir ama gerçekten telefonla konuşuyor da olabilir. bir şans daha verilmesi gerekir fakat yine telefonda konuşuyorsa , siz hesabı öderken makyaj tazelemeye gidiyorsa ve geldiğinde hiçbir şey olmamış gibi davranıyorsa ya da cüzdanına bakıp parayı unutmuşum gibi bahaneler uyduruyorsa uzak durun derim.
Dışarı çıktığınızda canım unutma daha bu telefon faturamı da yatıracaksın demek için fırsat kollayan kızdır. O yüzden rahat rahat, ağzını yaya yaya, geviş getire getire konuşuyordur amk.
bu benimdir. arsız yüzsüz aşifte olmayabilir. gerçekten o sırada telefonu çalmıştır ve önemli bir konu konuşması gerekmiştir belki de. vicdan azabı çekmiş de olabilir hesabı kitlemiş gibi göründüğü için. sonra telafi edecektir. hemen damgalamayın bence.
hiç bir mazereti olmayan kızdır ama parası yoksa ve bunu söylemişse sorun yoktur tabii ki.
babası, annesi, abisi vs erkek arkadaşı ile buluşacağı için cebine para koymamıştır. biz erkeklere babalarımızın yaptıgı bir kıyaktır kızla bulusacağını anladığı an cebine harçlık koymak. al bunu pastaneye gidersin derler. biz de kendi paramız gibi böbürlenerek hesabı öderiz. kız evlatlarına erkek arkadaşı ile buluşacak diye para veren anne baba duymadım hiç. en azından öğrenciyken boyle oluyordu.
bi dahaki sefere de o öder. n'olucak ki. olur öyle şeyler.